r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spamożerca

Strona główna Aktualności

Nie tylko fani Nietoperza (The Bat!) mogą się zapoznać z najświeższą wersją swej ulubionej aplikacji pocztowej. Autorzy programu Eudora udostępnili jego szóstą wersję, oferującą m.in. funkcję filtrowania niechcianych wiadomości (SpamWatch), z których większość jest automatycznie kierowana do czekającego na nie folderu. Oczywiście, działanie wspomnianego filtru można samodzielnie regulować. Inną nowinką programu jest tzw. Content Concentrator, ułatwiający prześledzenie wymiany informacji. Godny zainteresowania jest także MoodWatch, ostrzegający przed potencjalnie niebezpieczną zawartością przychodzących, a także wychodzących wiadomości. Poza tym wiele dodatkowych narzędzi i funkcji.

Ciekawostką jest licencja programu - użytkownik sam dokonuje wyboru opcji licencyjnej pomiędzy bezpłatną (freeware), bezpłatną ale sponsorowaną (adware) i komercyjną.

Program znajduje się do pobrania w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienci poczty e-mail

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.