r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sparkle Unleashed

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Sparkle Unleashed to gra zręcznościowa zbliżona rozgrywką do Zumy. Naszym zadaniem jest zbijanie wydłużającego się węża kul, strzelając do niego kolorowymi bilami. Jeżeli obok siebie znajdą się minimum 3 takie same, ulegają zniszczeniu.

Galeria programu

Ten typ rozgrywki idealnie sprawdza się na ekranach dotykowych. Sparkle Unleashed oferuje nam aż 108 poziomów i dwa tryby rozgrywki. Mamy też mapę świata oraz szczątkową fabułę, która miło urozmaica zabawę. Wraz z kolejnymi planszami poznajemy jej dalsze fragmenty, a także zdobywamy nowe wzmocnienia i nagrody.

Nasze działo możemy modyfikować za pomocą odblokowanych zdolności. Dzięki temu łatwiej i szybciej rozprawimy się z przeszkodami. Sparkle Unleashed posiada bardzo dobrze wyważony poziom trudności. Kolejny elementem, na który warto zwrócić uwagę jest oprawa gry. Grafika choć sterylna została przygotowana z dużą troską o detale. Wysoki poziom trzyma także muzyka i dźwięki.

Niektórych graczy zapewne ucieszy brak mikropłatności. Kupując grę otrzymujemy pełnoprawny produkt bez konieczności dopłacania. Sparkle Unleashed oferuj wiele godzin dobrej zabawy. Jeżeli graliście kiedyś w Zumę i przypadła Wam do gustu, powinniście spróbować także Sparkle Unleashed. Darmowa wersja demo zawiera 23 poziomy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.