Sparkwave Sparkwave 0.9.5.8

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sparkwave to dynamiczna gra zręcznościowa, osadzona w galaktycznej scenerii. Gracz steruje w niej smugą światła, starając się uniknąć zderzenia z przeszkodami i nie wypaść poza bez przerwy zmieniający się tor jazdy.

Gra prezentuje się świetnie pod względem graficznym, pełna jest żywych kolorów i zmieniającego się tła. Plansza złożona jest z heksagonów, które stale pojawiają się na trasie lotu użytkownika i znikają za nim. Tło zmienia się losowo, w przypadkowych kierunkach, co wymusza nagłe ruchy w lewo oraz w prawo. Dodatkowo, na planszach pojawiają się czarne dziury, z którymi zderzenie kończy rozgrywkę. To wszystko sprawia, że Sparkwave to gra wymagająca sporo refleksu i sprytu, dostarczająca intensywnej zabawy.

W grze Sparkwave wyświetlają się reklamy, ale można je wyłączyć za pomocą modułu mikropłatności. Koszt wyłączenia reklam to ok. 9 zł.

Grę Sparkwave można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli synchronizować stan rywalizacji w chmurze Google, a także rywalizować z innymi użytkownikami aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!