Spartania: The Spartan War Spartania: The Spartan War 3.17

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Spartania: The Spartan War to gra strategiczna z elementami RPG osadzona w komiksowej scenerii, w której przenosimy się do starożytnej Grecji.

W rozgrywce tworzymy własną osadę Spartan. Rozwijamy wojsko, budując nowe oddziały, a w miarę postępów w grze będziemy mogli korzystać z nowego typu wojowników, np. piechoty lub łuczników. Możemy też rozwijać naszą osadę, a także tworzyć obozy warowne.

Mając do dyspozycji wojsko, możemy też atakować inne osady, niszcząc je i kradnąc żywność oraz eliksir, który potrzebny jest do szkolenia nowych wojowników w naszej armii. Warto też pamiętać, że żołnierze służą nie tylko do prowadzenia ataków, ale też do obrony naszej wioski. Tutaj pojawia się zatem element strategiczny, bo planując podboje musimy tak dysponować wojskiem, by zostawić odpowiednią liczbę oddziałów na cele obronne. Co ciekawe, walczyć będziemy nie z armiami stworzonymi przez twórców gry, ale z wojskami innych graczy. To dodaje grze ciekawego smaczku, choć warto mieć na uwadze, że cudze armie mogą być zbyt silne jak na nasze bieżące możliwości, dlatego warto mierzyć siły na zamiary.

Spartania: The Spartan War jest dostępna za darmo, ale jak to z bezpłatnymi grami bywa, posiadają one rozbudowane opcje mikropłatności. I bez płacenia np. za przyspieszenie okresu szkolenia nowych wojowników lub budowania nowych obozów warownych, niekiedy trzeba będzie odczekać swoje, aż doczekamy się dostępu do nowych możliwości w grze.

Aplikacja korzysta z możliwości usługi Gry Google Play. Dzięki temu możemy na bieżąco zapisywać stan gry w google'owej chmurze, a także odblokowywać kolejne osiągnięcia i nagrody za postępy w rozgrywce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!