Specjalny rabat, tylko dla czytelników vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

5 miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z CHStudio.pl - jednym z najbardziej renomowanych sklepów internetowych z oprogramowaniem, który prowadzi sprzedaż produktów opisywanych w vortalu dobreprogramy.

Pisaliśmy wtedy m.in.: Z naszej strony bardzo istotne jest, że dzięki bliskiej współpracy będziemy mogli proponować CH Studio wprowadzanie do oferty ciekawych naszym zdaniem produktów oraz Waszych propozycji. (...) Jesteśmy przekonani, że dostępność opisywanych produktów poprzez sklep wzbogaci atrakcyjność vortalu i sprawi, że promowana przez nas idea legalności oprogramowania stanie się bardziej kompleksowo realizowana. Wszyscy Czytelnicy będą mogli dokonywać świadomego wyboru pomiędzy rozwiązaniami bezpłatnymi proponowanymi w vortalu i programami komercyjnymi.

Dzisiaj, z wielką przyjemnością informujemy, że wybór programów komercyjnych może być mniej obciążający dla kieszeni. Sklep CHStudio.pl wprowadza bowiem specjalną ofertę promocyjną tylko dla czytelników vortalu dobreprogramy. Każdy czytelnik, przy dokonywaniu zakupów w sklepie może liczyć na specjalny 3% rabat, obejmujący wszystkie produkty! Aby uzyskać rabat, wystarczy podczas wypełniania formularza zamówienia (ekran z informacjami o dostawie) wpisać w polu kod promocyjny: dobreprogramy. Nie ma znaczenia czy okno sklepu jest wywoływane za pomocą linków lub bannerów z vortalu, czy też adres jest wpisywany w oknie przeglądarki.

W trosce o klientów, którzy mogliby omyłkowo wpisać kod z błędami (np. "dobre programy" lub "dobreprogramy.pl"), rabat nie jest naliczany automatycznie na podsumowaniu zamówienia tylko odliczany przez pracownika CHStudio.pl podczas wystawiania faktury. Specjalna oferta promocyjna obowiązuje bezterminowo i jest dostępna dla wszystkich czytelników vortalu.

Możemy także tajemniczo zapowiedzieć, że to nie koniec atrakcji. Szczegóły już wkrótce ;-)

© dobreprogramy
s