Speed Dreams 2.1.0

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Miłośnicy bezpłatnych gier wyścigowych nie mogą przejść obojętnie obok darmowego projektu Speed Dreams. Choć tytuł promowany jest jako symulator, każdy może tutaj dobrać ustawienia pod siebie, więc nawet niewprawieni w bojach na torach gracze będą się dobrze bawić. Hardkorowcy oczywiście pójdą bardziej zaś w realizm zasiadając za wirtualnym kółkiem i wyłączając systemy wspomagania. Model jazdy jest wyśmienity.

Dzieło bazuje na grze TORCS, innym popularnym oraz uznanym projekcie open source. Oferuje wiele trybów zabawy, włącznie z całkiem rozbudowaną karierą kierowcy. Do wyboru dostajemy sporo samochodów różnych typów, od takich wzorowanych na superszybkich autach jak np. Lamborghini czy Ferrari, przez dawne modele używane w wyścigach, po powiedzmy bolidy Formuły 1. Jest także opcja zmian kosmetycznych.

Tytuł można bardzo dokładnie skonfigurować, więc powinien działać sprawnie nawet na starszych komputerach. Oprawa graficzna cieszy oko, zwłaszcza na wyższym poziomie detali. Wyścigi rozgrywać się mogą na różnorodnych torach i przy zmiennej pogodzie, a zmaganiom towarzyszy naprawdę dynamiczna muzyka. Nie bez wpływu na radość czerpaną z zabawy pozostaje również zmyślna sztuczna inteligencja rywali.

Uwaga!

W zależności od opcji zaznaczonych w trakcie instalacji, instalator może potrzebować aktywnego połączenia internetowego w celu pobrania opcjonalnych paczek danych (jak przykładowo lepszej jakości modeli samochodów).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!