SpeedCrunch SpeedCrunch 0.12

Strona główna Windows Akcesoria Kalkulatory
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SpeedCrunch to udostępniony bezpłatnie, bardzo precyzyjny kalkulator naukowy dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

Aplikacja poza podstawowymi operacjami matematycznymi (dodawanie, odejmowanie, mnożenie czy dzielenie) oferuje zestaw nieco bardziej zaawansowanych narzędzi kierowanych do bardziej wymagających odbiorców. SpeedCrunch umożliwia obliczanie wartości funkcji trygonometrycznych, wyliczanie pierwiastków, przechowywanie wyników w zmiennych, a także oferuje ponad 80 wbudowanych funkcji matematycznych - z możliwością definiowania własnych.

Kalkulator pozwala wykonywać obliczenia z dokładnością do 50 cyfr, a jego obsługa odbywa się za pośrednictwem klawiatury (opcjonalnie dostępna jest klawiatura ekranowa). SpeedCrunch pozwala przechowywać wszelakie obliczenia w historii, którą można w każdej chwili przeglądać. Aplikacja oferuje dostęp do zbioru najpopularniejszych stałych, wspiera pola bitowe i umożliwia operowanie w systemie dziesiętnym, dwójkowym, ósemkowym i szesnastkowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Użytkownicy terminala poczują się w domu
Nie do wyklikiwania prostych obliczeń
ocena użytkownika
20.05.2020 13:13 • Recenzja do wersji 0.12

Kalkulator, który zadziała płynnie i sprawnie, jeśli wpisujesz duże ciągi cyfr i znaków z klawiatury komputera. Natomiast typowi klikacze 2*2 wprawdzie włączą sobie klawiaturę ekranową, ale będą musieli macać myszką po drobnych przyciskach i pogubią się w nadmiarze funkcji. Dla zaawansowanych użytkowników, traktujących obliczenia jak ciąg poleceń dla programu.