Speedometer by Sygic Speedometer by Sygic 2.4.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Speedometer by Sygic to asystent podróży stworzony przez autorów popularnej nawigacji. Wśród jego możliwości znajdziemy: licznik prędkości oparty o GPS, dziennik podróży, czy też ostrzeżenia o fotoradarach.

Główny ekran aplikacji domyślnie zajmuje licznik prędkości. Ta jest obliczana w oparciu o nasze położenie GPS. Po prawej stronie u góry ujrzymy powiadomienie o dopuszczalnej, maksymalnej prędkości w naszym rejonie. Dodatkowo aplikacja poinformuje nas o niebezpiecznym zbliżaniu się do limitu.

Ciekawie prezentuje się dziennik podróży. Pozwala zapisać przebyte trasy i śledzić związane z nimi informacje. Wśród ważnych informacji znajdują się także te o radarach i kontrolach. Dzięki sporej społeczności Speedometer by Sygic oferuje aktualne dane, także o wypadkach i innych utrudnieniach na drodze.

Z aplikacji można korzystać zarówno offline jak i online. W drugim przypadku będziemy mieli świeższe i pełniejsze informacje. Część z funkcji jest dostępna dopiero w wersji premium. Znajdziemy wśród nich między innymi opcję nagrywania trasy jak i HUD. Przez pierwszy tydzień możemy testować je za darmo. Dodatkowo autorzy dokładnie rozpisali, co otrzymujemy za dodatkową opłatą. Niestety z powodów ograniczeń systemu Windows Phone Speedometer by Sygic nie może działać w tle wraz z główną nawigacją. Jednak na trasach które znamy, możemy być przydatną pomocą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!