Speedtest.net 1.1.0.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Speedtest.net to popularna usługa, która pozwala określić jaką prędkość osiąga aktualnie dostępne łącze internetowe, zarówno jeżeli chodzi o domowy internet „na kablu”, jak i bezprzewodowe łącza, których używamy z telefonem. Aby to zbadać, należy pobrać oficjalną aplikację Speedtest.net. Jest ona darmowa z reklamami, które można usunąć wybierając na dolnej belce „remove ads”. Koszt usunięcia reklam wynosi 3,49 zł.

Aplikacja prosi o dostęp do lokalizacji, aby ustalić najbliższy serwer. Nie trzeba jej udostępniać, a serwer można wybrać ręcznie w ustawieniach. Tam również istnieje możliwość zmienienia wyświetlania szybkości (Mbps lub kBps). Również w ustawieniach znajdują się informacje z jakiego adresu IP aktualnie korzysta użytkownik..

Aby rozpocząć test, wystarczy kliknąć na dolnej belce start i poczekać na zakończenie testu. W zależności od łącza długość testu jest różna. Po zakończonym teście wynikiem, który ukazuje się u góry, można się podzielić na sieciach społecznościowych lub mailem.

Wszystkie nasze pomiary są zapisywane w historii, aby ją sprawdzić, należy przejść do zakładki „results”.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!