Sphere - 360 Camera Sphere - 360 Camera 1.39

Strona główna Android Grafika i fotografia Tworzenie panoram i 360°
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sphere to aplikacja do robienia zdjęć sferycznych i panoramicznych, a także przeglądarka opublikowanych przez innych użytkowników zdjęć.

Po zalogowaniu można odbywać wirtualne podróże, przeglądając panoramy z różnych miejsc na świecie. Obrazy można oglądać z użyciem kompasu lub przesuwając je palcami. Kolekcje promowanych materiałów regularnie się zmieniają, dzięki czemu użytkownikom nie grozi nuda. Zdjęcia można też przeglądać korzystając z mapy, a po zalogowaniu przez Facebooka można śledzić aktywność znajomych.

Aplikacja ma także możliwość robienia własnych zdjęć sferycznych, ale nie obsługuje wszystkich aparatów. Aplikacja pozwala rejestrować panoramy „z ręki”, pokazując kierunek w którym należy przemieszczać telefon i moment, kiedy trzeba się zatrzymać. Robienie panoramy przypomina „łączenie kropek”. Zdjęcia sferyczne można robić także przy użyciu automatycznych statywów (na przykład Galileo z uchwytem na smartfon).

Gotowe zdjęcie sferyczne można opublikować w serwisie lub udostępnić na zewnątrz. Jest także możliwość umieszczania panoram na stronach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!