Spider na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy grę Spider, sympatyczną zręcznościową platformówkę, w której - jak sama nazwa sugeruje - przyjdzie graczowi pokierować poczynaniami pająka.

Naszym zadaniem jest odnalezienie drogi do wyjścia z wielu interesujących wizualnie, kolorowych plansz utrzymanych w atmosferze konkretnych pór roku. Przy okazji staramy się zebrać jak największą liczbę latających tu i ówdzie świetlików stanowiących naszą zdobycz punktową.

Sterowany przez gracza stawonóg potrafi skakać jak również wypuszczać sieci, co umożliwia mu nie tylko dostanie się w trudno dostępne miejsca, ale również zapewnia asekurację na wypadek silniejszego, jesiennego podmuchu wiatru mogącego nieporadnego pajączka zdmuchnąć z planszy. Za sprawą ładnej grafiki oraz świetnej, wprowadzającej w błogi nastrój muzyki, Spider z całą pewnością zapewni wiele chwil dobrej zabawy.

Grę Spider można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Platformowe

Natomiast wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami vortalowego "bohatera", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję