reklama

Spiffy

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spiffy to niewielka i bezpłatna aplikacja powiadamiająca o nowych wiadomościach na koncie pocztowym Gmail.

Spiffy to idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników obsługujących pocztę elektroniczną Gmail, a także dla firm posiadających konta pocztowe na Google Apps. Aplikacja jest w pełni konfigurowalna i umożliwia ustawienie powiadamiania o otrzymaniu nowej poczty oraz skonfigurowanie serwera proxy. Spiffy uruchamia się i automatycznie ukrywa się w zasobniku systemowym, dzięki temu nie przeszkadza użytkownikom podczas pracy na komputerze.

W opcjach programu, możemy też dostosować wygląd głównego okna, włączyć pasek menu i przycisków lub ustawić odpowiedni poziom przezroczystości. Spiffy umożliwia automatyczne sprawdzanie skrzynki odbiorczej, niestandardowych etykiet i wszystkich przychodzących wiadomości dla pięciu różnych kont pocztowych w tym samym czasie. Oprócz tego pozwala na przypisanie odpowiedniego dźwięku do powiadamiania o przychodzących wiadomościach.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
premislauz   14 #3 05.04.2013 15:34

Jednym słowem: totalnie beznadziejny badziew, nie umywa się do konkurencji.

wanarek   3 #2 25.03.2013 01:06

Chyba najlepszy z powiadamiaczy gmailowych. Testowałem wszystkie na Win7. Ten robi dokładnie to, co robić powinien - powiadamia o poczcie i pozwala na uruchomienie gmaila w przeglądarce klikając na powiadomieniu lub na ikonce w trayu.
Nie służy do obsługi poczty tylko informuje o jej nadejściu. Zajmuje mało RAM (5 MB u mnie) i działa bardzo szybko. Nowa wersja korzysta z .NET 4.
Można sobie pozmieniać wszystko: dźwięk powiadomienia, wygląd okna informacyjnego, ikonkę i odstępy czasowe sprawdzania poczty.
Polecam.

  #1 07.08.2012 11:45

Program jest wręcz ubogi w porównaniu do Gmail Notifier Pro, a mimo to ma wyższą notę Redakcji niż tamten, choć Użytkownicy portalu DP oraz Softpedii dali GNPro niemal max notę, dlaczego? :/

Autor edytował komentarz.
reklama