Spintires 120713Dev

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Kiedy myślimy o grze, która jest symulatorem samochodowym, zazwyczaj na myśl przychodzą różnego rodzaju wyścigi reprezentujące mniejszy lub większy stopnień realizmu, w zależności od docelowej grupy odbiorców produktu. Projekt Spintires pojechał nieco inną drogą, a konkretnie to bezdrożem. Tutaj cała zabawa opiera się na odpowiednim manewrowaniu potężnymi konstrukcjami na kołach w trudnym terenie.

Jak na dzieło w zasadzie jednego człowieka, należy docenić technologię u podstaw tytułu. Przede wszystkim niezwykle wiarygodnie wyglądają, jak również poruszają się poszczególne pojazdy. Składają się z wielu elementów, opony uginają się wyraźnie pod ciężarem karoserii z zamontowanym silnikiem. Podmokły grunt może stać się pułapką. Dość powiedzieć, że samo błoto to jeden z głównych plusów tej ciekawej propozycji.

Osobna sprawa to wsparcie fanów projektu. Spintires nie robi problemu w przypadku niezależnych modyfikacji domorosłych programistów, dlatego w dość krótkim czasie dorobiło się całej masy dodatków. Podatna na zabawę z plikami jest nawet bezpłatna deweloperska wersja testowa. Dzięki opcji dodania kolejnych map czy samochodów tak naprawdę nie odczuwa się jej ograniczeń. Tym bardziej grę pokochała rzesza fanów PC.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala sprawdzić w akcji dwa pojazdy, ale oferuje wsparcie dla modyfikacji. Przy odrobinie rozeznania można sobie poszerzyć jej funkcjonalność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!