Spiral Knights

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Spiral Knights to wieloosobowe szaleństwo w stylu Diablo. Ten bezpłatny projekt nie tylko zapewnia całe godziny doskonałej rozrywki, ale także cieszy oko kolorami. W odróżnieniu od konkurencyjnych darmowych produkcji, nastawiony jest na zabawę w barwnym świecie, odchodząc od w miarę realistycznego, mrocznego ukazywania akcji. Wcielamy się tutaj w tytułowych walecznych rycerzy, rozbitków na odległej planecie.

Możliwe są samotne wypady na potwory, ale to w kupie siła oraz największa radość. Łatwiej też we w miarę zorganizowanej grupie poszukiwaczy przygód pokonywać bossów, których kilku się tutaj znalazło. Naturalnie głównym motorem napędowym jest rozwój herosa, oparty na poszukiwaniu coraz to lepszego wyposażenia. Często w trakcie zabawy przyjdzie omijać pułapki albo rozwiązywać proste zagadki logiczne.

Chociaż liczebność grupy ograniczona jest normalnie do czterech rycerzy lub sześciu w trybie drużyna na drużynę, Spiral Knights zahacza ciut o MMO. Wszystko przez główną siedzibę, gdzie znajdziemy między innymi sklep, w której to panoszy się równocześnie całe zatrzęsienie graczy. Jest świetnym miejscem do chwalenia się najlepszym orężem, a także zawiązywania nowych znajomości. Projekt spodoba się i młodszym fanom PC.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1.3 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna AMD Radeon 8500

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!