Splash 1.01

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Splash to gra zręcznościowa, wyprodukowana przez studio Ketchapp - jednego z najpopularniejszych twórców gier mobilnych na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

Pomysł na zabawę wykorzystany w Splash jest całkiem ciekawy. W grze sterujemy kulką i naszym zadaniem jest sprawnie przenosić ją na kolejne widoczne na ekranie kwadraty, a te, które już przeskoczyliśmy, znikają, przed nami zaś pojawiają się nowe. Aby właściwie wstrzelić się w kolejne pole, należy wykazać się refleksem i czujnością, bo jeśli nie wymierzymy dobrze, spadniemy na planszę i zakończymy rozgrywkę. Sterujemy dotykając ekran, a dokładnie swego rodzaju kleksy, które zostają po każdym miniętym kwadracie. Na niektórych polach znajdziemy złote monety, które zbieramy, aby odblokować dostęp do kolejnych kolorów, w które wymalowane będą kwadraty w grze.

W grze wyświetlają się reklamy, najczęściej po tym, gdy przegramy w kolejnej rozgrywce. Potrafią być irytujące, bo zasłaniają cały ekran. Można się ich pozbyć, płacąc ok. 9 zł. Z kolei nasze wyniki osiągane w grze Splash możemy przesyłać do google'owej chmury, aplikacja integruje się bowiem z usługą Gry Google Play. To pozwoli nie tylko synchronizować wyniki między urządzeniami, ale też porównywać nasze rezultaty z tymi osiąganymi przez naszych znajomych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu