Splash PRO EX 1.13.2.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Splash PRO EX to wielofunkcyjny odtwarzacz plików wideo, który powstał głównie z myślą o materiałach zapisanych w rozdzielczości HD (High Definition, 720p). Picture, czyli autorska technologia zastosowana przez producenta programu sprawia, że wyświetlany na ekranie obraz jest niezwykle wyraźny i płynny.

Odtwarzacz może pochwalić się wyjątkowo szybkim i bezproblemowym działaniem – uruchomienie filmu wideo w jakości HD trwa dosłownie moment. Użytkownik nie musi się również martwić o kodeki audio i wideo - Splash PRO EX zawiera wszystko, co jest niezbędne do oglądania filmów.

Nawigacja nie sprawia żadnych kłopotów, gdyż interfejs Splash PRO EX jest niezwykle intuicyjny i czytelny. Użytkownik ma dostęp do list odtwarzania (wraz z miniaturkami) i może korzystać z programu uruchomionego na całym ekranie przy użyciu pilota lub klawiatury. Nie zabrakło ponadto tak istotnych funkcji, jak zmiana proporcji obrazu, przechwytywanie zrzutów ramek wideo, zmiana podstawowych parametrów (nasycenie, kontrast, jasność) oraz wielu innych, w tym między innymi opcji Audio Boost, która zwiększa głośność nawet do 500 proc.

Dla wielu osób ogromnym atutem Splash PRO EX będzie z pewnością możliwość odtwarzania filmów bezpośrednio z kamery AVCHD. Na potrzeby tej funkcji autorzy przygotowali również specjalne, interaktywne menu, za pomocą którego bezproblemowo obsłużymy wybrane nagranie wideo.

Program adresowany jest zarówno do osób oglądających filmy na stacjonarnych, jak i przenośnych komputerach. Druga grupa docelowa może skorzystać z opcji EcoMode, która odpowiada za zarządzanie energią laptopa, wydłużając czas pracy. Funkcja ta monitoruje również zużycie baterii i odczytuje poziom jej wydajności.

Za pomocą Splash PRO EX użytkownik ma możliwość eksportowania wideo ze wsparciem akceleracji sprzętowej NVIDIA CUDA i Intel Quick Sync Video. Program umożliwia wyeksportowanie plików do popularnych serwisów społecznościowych, jak YouTube czy Facebook oraz wielu różnych formatów. Narzędzie oferuje również opcję jednoczesnego oglądania i eksportowania wideo w rozdzielczości HD.

Splash PRO EX obsługuje następujące typy plików wideo: AVI, M2T, MTS, M2TS, MKV, MKA, MOV, MP4, MPG, TS, M4V, VOB, DIVX, XVID, WMV, MBT i audio: MP3, MP2, M4A, AAC oraz odczytuje napisy w formatach TXT, SUB, SRT oraz SSA. Napisy można zsychronizować i dostosować wedle własnych preferencji, zmieniając rodzaj czcionki, kolor oraz rozmiar.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Interface, multum opcji, wbudowany konwerter video
Nie odtwarza wszystkich formatów, brak odtwarzania materiałów 10 bitowych
ocena użytkownika

Bardzo dobry odtwarzacz POLSKIEJ firmy, szczególnie przydatny gdy ktoś ogląda fimy na podłączonym do komputera telewizorze. Filmy wyglądają świetnie przy włączonym trybie 60fps (który niestety daje czasami o sobie znać szczególnie na filmach z "wtopionymi" napisami).

13.10.2014 15:57 | Recenzja do wersji 1.13.2.0

Komentarze

0 nowych
Manuelito di Alvarezo   7 #9 21.06.2016 19:00

dobry, można że powiedzieć najlepszy, był ostatnio ba giwełeju i korzystam,.

Blady_12   2 #8 01.01.2014 12:46

Jest dobry, poprawianie jakości obrazu i dobre zarządzanie napisami. Ale przy niektórych plikach mkv nie da się przewijać (film przewija się na koniec i odtwarzanie się przerywa) 4/5

shader301202   7 #7 30.10.2013 20:54

@kuba___ (niezalogowany): 4 do 32 GB Ram'u :D

wavman   5 #6 06.09.2013 08:28

Zdecydowanie najlepszy odtwarzacz materiałów HD. Stabilny, szybki i wyposażony w technologie, o których VLC czy MPC mogą tylko pomarzyć.

Autor edytował komentarz.
  #5 16.06.2013 14:29

Brak synchronizacji audio i video na wyjściu po HDMI na TV w wersji Splash PRO EX 1.13.2, natomiast na kompie jest ok.

Kicha, kicha, kicha!!!

  #4 14.04.2013 11:03

A 200mb ramu to dziś nic - gdy współczesny komp ma do dyspozycji od 4 do 16GB ramu...

  #3 13.04.2013 00:33

no splash pro i vlc wypas oba mama ale mam wrazenie że lepszą jakość hd prezentuje sie w vlc tylko obsługa vlc taka lipna splash też dobry. Wolę jakość vlc.

  #2 12.04.2013 05:53

Nie warto płacić. Darmowy VLC czy MPC niczym nie ustępują temu niby playerowi, który niekiedy zjada 200Mb RAM. Padaka.

gorgul   2 #1 11.04.2013 22:04

Dla mnie to jedyny płatny odtwarzacz na który warto wydać kaskę.Jest rewelacyjny szczególnie jeśli ktoś ogląda filmy HD