r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Splashtop Personal 2.6.4.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Splashtop Personal to darmowe (do zastosowań domowych) narzędzie, które w połączeniu z aplikacją mobilną o tej samej pozwala sterować komputerem z poziomu tabletu lub smartfonu. Narzędzie dostępne jest na wszystkie popularne platformy systemowe (Windows, Linux oraz Mac OS) i daje możliwość zdalnego połączenia z komputerem poprzez takie urządzenia jak iPad, iPhone/iPod, Kindle Fire i wiele innych, pracujących pod kontrolą Androida.

Galeria programu

Narzędzie samo w sobie jest praktycznie bezobsługowe. Wystarczy, że zarejestrujemy bezpłatne konto użytkownika, powiążemy z nim komputer, odpowiednio skonfigurujemy aplikację na urządzeniu przenośnym i możemy cieszyć się widokiem naszego pulpitu na smatfonie czy tablecie. Splashtop pozwala na pracę ze zdalnymi plikami i korzystanie z aplikacji zainstalowanych na Maku lub PC na ekranie tabletu. Producent chwali się, że dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii przesyłania obrazu, można nawet oglądać filmy i grać — na tablecie lub smartfonie wyświetlanych będzie nawet 30 klatek na sekundę. Ponadto narzędzie pozwala na strumieniowe odtwarzanie muzyki z komputera i można go wykorzystać także podczas prowadzenia prezentacji, o ile poruszamy się w zasięgu tej samej sieci.

Jakość obrazu wyświetlanego na urządzeniu mobilnym zależna jest od szybkości połączenia z Internetem. Wersja darmowa Personal pozwala niestety łączyć się zdalnie jedynie pomiędzy urządzeniami znajdującymi się w obrębie tej samej sieci. Chcąc ominąć to ograniczenie należy wykupić płatną subskrypcję, która umożliwi nam wykorzystać do połączenia wbudowany w urządzeniu przenośnym modem 3G (o ile taki posiada).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 05.11.2013 11:17

PÓJDZIE!!! SZKOŁA SIĘ KŁANIA :D

BlackJimMetal   3 #1 15.07.2013 18:20

Program fajny ale po zmianie softu na nowszy Android 4.2.2 przestał działać poprawnie może na nowszym jeszcze pujdzie

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.