Splashy Cats: Endless ZigZag Splashy Cats: Endless ZigZag 1.0.31

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Splashy Cats: Endless ZigZag to gra zręcznościowa, w której sterujemy kotem płynącym po rzecznym labiryncie. Zadaniem gracza jest wytrwać jak najdłużej na planszy i zbierać kolejne złote skrzynie.

Gra oferuje bardzo dynamiczną rozrywkę, osadzoną w ładnej dla oka, komiksowej scenerii. Trafiamy do bajkowego labiryntu rzecznego, po którym płynie sterowany przez nas kot. Labirynt jest kręty, a zadaniem gracza jest dotykać ekranu w odpowiednim momencie, aby uniknąć zderzenia z elementami nabrzeża. Kolizja oznacza bowiem, że zabawa zaczyna się od nowa.

Podczas spływu przez wodny labirynt na trasie znajdziemy skrzynki oznaczone ikoną kociej łapki. To waluta w grze, potrzebna do tego, aby odblokować dostęp do kolejnych postaci, którymi będziemy sterować.

Niecierpliwi mogą zaś skorzystać z opcji mikropłatności, za pomocą których można szybciej kupić dostęp do nowych figurek w grze, a także wyłączyć reklamy.

Grę Splashy Cats można zintegrować z usługą Gry Google Play. Ten krok pozwoli zapisywać wyniki osiągane w grze w chmurze Google, a także porównywać je z tymi osiąganymi przez innych użytkowników aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!