Splashy Cats: Endless Zigzag Waterslide Arcade Game Splashy Cats: Endless Zigzag Waterslide Arcade Game version 1.4

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Splashy Cats: Endless Zigzag Waterslide Arcade Game to gra zręcznościowa, w której użytkownik steruje wirtualnym kotem płynącym przez rzeczny labirynt. Gra dostarcza prostej, ale wciągającej rozrywki.

W aplikacji trafiamy do planszy, której szata graficzna przypomina tę znaną z Minecrafta: pełną kolorów i złożoną z charakterystycznych klocków. Kierujemy zwierzakiem, który płynie na miniaturowej łódce przez kręty, wodny labirynt. Sterujemy, skręcając w prawo lub w lewo, nasza postać zmierza przed siebie automatycznie. Aby płynnie pokonywać zakręty, należy wykazać się sporym refleksem, bo kolizja z elementami nabrzeża sprawi, że trzeba będzie zaczynać zabawę od początku.

W grze ważną rolę odgrywają małe skrzynki oznaczone ikoną kociej łapki. To wirtualna waluta, dzięki której odblokujemy nowe rodzaje postaci do kierowania.

W grze znajdziemy mikropłatności, dzięki którym możemy szybciej uzyskać dostęp do nowych postaci do sterowania. Dokonując zakupu jednocześnie wyłączymy reklamy, które są wyświetlane w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!