Splice Splice version 4.13.3

Strona główna iOS Grafika i fotografia Nagrywanie wideo
Pobierz program
lub zeskanuj:

Splice - Video Editor & Movie Maker - Trim and Cut Clips & Photos - By GoPro to aplikacja służąca do tworzenia oraz edytowania filmów. Oferuje wiele narzędzi (m.in. filtrów oraz podkładów muzycznych, a także do zaawansowanej obróbki nagrania), które pozwalają na wszechstronną edycję tworzonego klipu wideo.

Zaletą programu jest bogactwo narzędzi, dzięki którym możemy edytować przygotowywany film. Stworzymy go ze zdjęć, a możliwe jest nałożenie filtru na każdą z fotografii, animowanie jej, dobranie odpowiednich efektów przejścia między kadrami, przycinanie, ustalanie długości wyświetlania poszczególnych slajdów, zmiana kolejności wyświetlania i dodawać kolejne obrazy, a także powielać je. Program pozwala też nakładać na wybrane fotografie tryb zwolnionego tempa, a także dodawać do nich dźwięk bezpośrednio za pomocą narzędzia do nagrywania dostępnego w aplikacji, bez konieczności sięgania po źródła zewnętrzne.

Aplikacja pozwala użyć do tworzenia filmów zdjęć z pamięci urządzenia, a także z Facebooka i Dysku Google. Z kolei ścieżkę dźwiękową możemy ustawić, używając plików z iTunes lub spośród darmowej, bogatej w muzykę o różnym charakterze (np. ambient, filmową, klasyczną, pop itp.) bazy melodii. Gotową pracę możemy zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić do innych aplikacji.

Program jest dostępny za darmo i przeznaczony zarówno na iPhone'y, jak też na iPady oraz iPody Touch.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!