r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Splice 3.5.3

Strona główna iOS Grafika i fotografia Nagrywanie wideo

Splice - Video Editor & Movie Maker - Trim and Cut Clips & Photos - By GoPro to aplikacja służąca do tworzenia oraz edytowania filmów. Oferuje wiele narzędzi (m.in. filtrów oraz podkładów muzycznych, a także do zaawansowanej obróbki nagrania), które pozwalają na wszechstronną edycję tworzonego klipu wideo.

Zaletą programu jest bogactwo narzędzi, dzięki którym możemy edytować przygotowywany film. Stworzymy go ze zdjęć, a możliwe jest nałożenie filtru na każdą z fotografii, animowanie jej, dobranie odpowiednich efektów przejścia między kadrami, przycinanie, ustalanie długości wyświetlania poszczególnych slajdów, zmiana kolejności wyświetlania i dodawać kolejne obrazy, a także powielać je. Program pozwala też nakładać na wybrane fotografie tryb zwolnionego tempa, a także dodawać do nich dźwięk bezpośrednio za pomocą narzędzia do nagrywania dostępnego w aplikacji, bez konieczności sięgania po źródła zewnętrzne.

Aplikacja pozwala użyć do tworzenia filmów zdjęć z pamięci urządzenia, a także z Facebooka i Dysku Google. Z kolei ścieżkę dźwiękową możemy ustawić, używając plików z iTunes lub spośród darmowej, bogatej w muzykę o różnym charakterze (np. ambient, filmową, klasyczną, pop itp.) bazy melodii. Gotową pracę możemy zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić do innych aplikacji.

Program jest dostępny za darmo i przeznaczony zarówno na iPhone'y, jak też na iPady oraz iPody Touch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Filmowy montaż z Quik i Splice – nowe mobilne aplikacje GoPro już dostępne

1
05.05.2016  •  Maciej Olanicki

W ostatnim czasie nie brakuje nowości od GoPro. Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej 360-stopniowej kamerze Omni oraz starcie serwisu vr.gopro.com. Dziś producent kamer prezentuje swoje osiągnięcia w kwestii oprogramowania – do sklepów trafiły bowiem aplikacje Quik i Squid. Mają one stanowić pakiet kreatywny od GoPro, mający oczywiście przede wszystkim służyć montażowi i obróbce filmów nakręconych za pomocą tych kamerek. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać aplikacje do edycji filmów nakręconych za pomocą smartfona, czy nawet tworzenia prezentujących się profesjonalnie animacji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.