Split Byte Split Byte 2.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Split Byte to darmowa aplikacja, która oferuje możliwość dzielenia i łączenia plików.

Chcąc przenieść dane o większym rozmiarze z jednego komputera na drugi, wysłać je e-mailem lub nagrać na płytę CD/DVD być może spotkaliśmy się z sytuacją, w której waga poszczególnych plików uniemożliwiała przeprowadzenie takiej operacji. Wspomniany problem może rozwiązać Split Byte, który dzieli pliki na określoną liczbę części lub też w taki sposób, by każda z nich miała wyznaczony rozmiar. Co istotne, po skopiowaniu podzielonych plików będziemy mogli je łatwo i szybko połączyć.

Warto również zaznaczyć, że w przypadku dzielenia poufnych dokumentów, Split Byte pozwoli zaszyfrować dane i zabezpieczyć je hasłem. Możliwe jest także zarchiwizowanie plików, udostępnienie ich za pośrednictwem wiadomości elektronicznej, a nawet usunięcie materiałów źródłowych w momencie, gdy zostaną one podzielone lub scalone. Jeśli wykonywanie operacji dzielenia lub łączenia plików trwa zbyt długo, nie musimy czekać na jej zakończenie. Po zdefiniowaniu odpowiedniej funkcji, Split Byte automatycznie wyłączy komputer, gdy wykona powierzone mu zadanie.

Split Byte zawiera także dodatkową zakładkę MD5 Checksum, w której porównamy sumy kontrolne MD5 obu plików. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że ich zawartość jest taka sama, a żadne dane nie zostały utracone podczas dzielenia danych, kopiowania, udostępniania czy w momencie scalania fragmentów plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!