Split Pic 2.0 - Clone Yourself Split Pic 2.0 - Clone Yourself

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Split Pic 2.0 - Clone Yourself to aplikacja służąca do edycji zdjęć. Za jej pomocą można tworzyć kolaże złożone z przenikających się fotografii.

Kolaże stworzone przy użyciu Split Pic 2.0 prezentują się ciekawie. Możemy je wykonać, wybierając jeden z kilku układów zdjęć. Do wyboru mamy kolaż złożony ze zdjęć podzielonych na pół w pionie lub w poziomie, a także z trzech fotografii podzielonych na równe pionowe oraz poziome pasy. Wykorzystać możemy pliki dostępne w pamięci urządzenia lub zrobić nowe zdjęcie, używając przedniego lub tylnego aparatu w urządzeniu. Następnie możemy wykadrować zdjęcia, wybrać jeden z kilku filtrów oraz ustalić skalę efektu przenikania się zdjęć na kolażu. Gotową pracę możemy zaś zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić ją do innych aplikacji.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, a jej wadą jest dość archaiczny interfejs oraz to, że zdjęcia zrobione podczas tworzenia kolażu są zapisywane w pamięci urządzenia w osobnym folderze, a gotowe dzieło w innym folderze. Przez to na smartfonie powstaje bałagan z plikami, a program jest dość zasobożerny. Ponadto, w wersji darmowej nie ma dostępu do szablonów kolażu uwzględniających cztery zdjęcia, wyświetlają się też reklamy. Wersja pełna Split Pic 2.0 kosztuje nieco ponad 3 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!