r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spontap 2.0.2

Strona główna iOS Podróże i transport Informatory turystyczne

Spontap to aplikacja, która pozwala w nowatorski sposób znaleźć ciekawe wydarzenia i imprezy w okolicy, a także zebranie ich w jednym miejscu. Strumień wydarzeń można przeglądać tak samo, jak profile na Tinderze, a organizatorów obserwować identycznie, jak konta na Instagramie. Jednym gestem można przypiąć interesujące imprezy do swojego zbioru i zawsze o nich pamiętać.

Dzięki Spontap zawsze wiadomo, co ciekawego dzieje się w okolicy. Aplikacja zagwarantuje, że nie przegapisz żadnej ciekawej imprezy czy koncertu.

r   e   k   l   a   m   a

W aplikacji znajdują się niemal wszyscy organizatorzy z 11 największych miast w Polsce, przy czym najlepiej działa w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie czy Gdańsku. Od niszowych imprez i plenerowych koncertów przez kina letnie i targi śniadaniowe aż po najciekawsze festiwale – wszystko znajdzie się w aplikacji.

Do logowania do Spontap wykorzystywany jest Facebook lub adres e-mail.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Spontap – polski niezbędnik imprezowicza bazujący na pomyśle Tindera

8
OPROGRAMOWANIE 18.07.2016 | Maciej Olanicki

Nie sposób dziwić się, że popularność zyskuje zainicjowany przez Tindera sposób nawigacji w aplikacjach mobilnych. Zwykłe przeciągnięcie w lewo lub prawo, które wiąże się z akceptacją lub odrzuceniem oferty, nie pozostawia wiele przestrzeni na niedomówienia, jest szybkie i wygodne. Tinderowa nawigacja znalazła już zatem zastosowanie w aplikacjach przydatnych w poszukiwaniu pracy, a dziś popularność zyskuje Spontap – przeznaczony na Androida i iOS-a program, który pozwoli na szybkie odnalezienie się w ofercie imprezowej w okolicy. Po zalogowaniu się, co można robić z wykorzystaniem konta z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.