Spooky's House of Jump Scares

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Komputerowe horrory to coraz popularniejszy temat wśród producentów gier, również tych bezpłatnych. Nie każdy jednak ma na tyle odwagi, aby próbować mierzyć się z tymi bardziej realistycznymi projektami, po prostu z obawy o skołatane serce. Bać się jednak lubi. Dla niego właśnie opracowano darmową propozycję w postaci Spooky's House of Jump Scares. Stopniowo podnosi ona napięcie, aż w końcu trzeba się nagle otrząsnąć.

Zabawa podzielona jest na poznawanie otoczenia, a potem korzystanie z tego. Bez zdradzania szczegółów, aby po prostu nie psuć zabawy, ogólnie należy przebyć tysiąc pomieszczeń i przeżyć. Licznik w rogu ekranu pokazuje, na jakim etapie obecnie jesteśmy. Historia pewnego ducha w opuszczonym domostwie oczywiście ma swój fabularny finał, jeżeli dotrwamy do jej końca. Pojawiają się też postacie drugoplanowe.

Oprawa graficzna prezentuje się oszczędnie, lecz to także zmyślna sztuczka, mająca uśpić naszą czujność. W końcu jak groźne mogą okazać się duchy z kartonu czy zjawy z buziami niczym z japońskich kreskówek? To wszystko jednak pozory, a gra potrafi zaczerpnąć klimat nawet z takiej klasyki jak Silent Hill. Naprawdę warto przyjrzeć się tak niecodziennemu oraz zadziwiającemu projektowi, potrafiącemu nieźle oszukać.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!