r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spora aktualizacja Hearthstone Heroes of Warcraft oraz data premiery dodatku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Ostatnimi czasy Blizzard mocno przyśpieszył z rozwojem swojej karcianki osadzonej w świecie Warcrafta. Poza zapowiedzią dodatku, który na dniach będzie miał swoją premierę, przygotował kilka innych nowości. Wszystkie trafiły do zbiorczej aktualizacji o numerze 3.0.

Wraz z nią do gry zostały dodane nowa plansza oraz karty, które zostaną aktywowane wraz z premierą Wielkiego Turnieju. Tę wyznaczono na dzień 24 sierpnia. Karty wraz z opisami można przejrzeć już teraz korzystając z trybu tworzenia kart w naszej kolekcji. Część z nich jest też dostępna w najnowszej bójce, która przy okazji pozwala zapoznać się z nowymi mechanizmami, jakie pojawią się wraz z Wielkim Turniejem. Więcej o nim przeczytacie w naszym poprzednim wpisie.

Wersji 3.0 to także nowe zadania dziennie. Do już obecnych dołączyły nagrody za 3 wygrane jedną określoną klasą postaci (50 złota) oraz za 5 wygranych bójek (60 złota). Dodatkowo od teraz gra zapamiętuje naszą najlepszą rangę w trybie rankingowym. Na jej podstawie na początku każdego miesiące otrzymamy nie tylko rewers, ale też dodatkowe nagrody w formie pyłu i złotych kart. Z aktualizacji ucieszą się również gracze Heroes of the Storm. Zwycięstwa w Karczemnej Bójce będą się teraz liczyć do postępów w odblokowaniu wierzchowca. Zaprezentowano także nowy rewers, który będzie nagrodą za udział w turniejach, bądź też przyglądanie się im.

r   e   k   l   a   m   a

To jednak nie koniec nowości. Fani wyciągnęli z plików gry dodatkowe informacje, które nie tylko zapowiadają kolejne Karczemne Bójki, ale również sugerują, że do gry może zawitać w przyszłość tryb kooperacji. Więcej o tym możecie przeczytać w tym miejscu. Hearthstone: Heroes of Warcraft w wersji na komputery z Windows oraz tablety i telefony z systemem iOS i Android znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.