r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sporo nowości w IKO: doładowania telefonów na kartę i przypomnienia o należnościach już dostępne

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Klienci banku PKO Banku Polskiego korzystający z jego aplikacji mobilnej IKO otrzymali właśnie nową aktualizację programu. Trzeba przyznać, że zmiany są znacznie większe niż kosmetyczne i przynoszą funkcje, które rzeczywiście mogą zostać przez użytkowników przyjęte ze sporym entuzjazmem.

Aktualizacja programu dotyczy wersji na Androida, Windows Phone'a, iOS-a i BlackBerry. Według danych banku zainteresowanie korzystaniem z IKO systematycznie rośnie. Biorąc pod uwagę poszerzanie możliwości programu, można się spodziewać, ze ta tendencja będzie się utrzymywać.

To między innymi za sprawą nowej funkcji dokonywania doładowań stanu konta w telefonach na kartę. Możliwe jest to od dziś dzięki IKO w zasadzie u wszystkich wiodących operatorów: Plus, T-Mobile, Heyah, Play, NJU Mobile i Orange. Możliwe jest także zlecenie stałego transferu środków na kartę, jednak zdefiniowanie odbiorcy możliwe jest tylko po zalogowaniu się do serwisu internetowego.

r   e   k   l   a   m   a

Kolejną nową funkcją IKO jest pogląd szczegółów transakcji (m. in. zleceń stałych, kart debetowych i kredytowych) z poziomu aplikacji. Na głównym ekranie są widoczne menu "Karty" oraz "Kredyty", po wybraniu których użytkownik zyskuje dostęp do wyczerpujących informacji o produktach bankowych, z których aktualnie korzysta. Kolejną ciekawą i dość innowacyjną nowością są "Notyfikacje". Użytkownicy IKO mogą dzięki nim wysyłać sobie przypomnienia o zaległej należności.

Zaktualizowaną aplikację IKO w wersji na Androida, Windows Phone'a i iOS-a można pobrać z naszej bazy oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.