Sporo nowości w IKO: doładowania telefonów na kartę i przypomnienia o należnościach już dostępne

Strona główna Aktualności

O autorze

Klienci banku PKO Banku Polskiego korzystający z jego aplikacji mobilnej IKO otrzymali właśnie nową aktualizację programu. Trzeba przyznać, że zmiany są znacznie większe niż kosmetyczne i przynoszą funkcje, które rzeczywiście mogą zostać przez użytkowników przyjęte ze sporym entuzjazmem.

Aktualizacja programu dotyczy wersji na Androida, Windows Phone'a, iOS-a i BlackBerry. Według danych banku zainteresowanie korzystaniem z IKO systematycznie rośnie. Biorąc pod uwagę poszerzanie możliwości programu, można się spodziewać, ze ta tendencja będzie się utrzymywać.

To między innymi za sprawą nowej funkcji dokonywania doładowań stanu konta w telefonach na kartę. Możliwe jest to od dziś dzięki IKO w zasadzie u wszystkich wiodących operatorów: Plus, T-Mobile, Heyah, Play, NJU Mobile i Orange. Możliwe jest także zlecenie stałego transferu środków na kartę, jednak zdefiniowanie odbiorcy możliwe jest tylko po zalogowaniu się do serwisu internetowego.

Kolejną nową funkcją IKO jest pogląd szczegółów transakcji (m. in. zleceń stałych, kart debetowych i kredytowych) z poziomu aplikacji. Na głównym ekranie są widoczne menu "Karty" oraz "Kredyty", po wybraniu których użytkownik zyskuje dostęp do wyczerpujących informacji o produktach bankowych, z których aktualnie korzysta. Kolejną ciekawą i dość innowacyjną nowością są "Notyfikacje". Użytkownicy IKO mogą dzięki nim wysyłać sobie przypomnienia o zaległej należności.

Zaktualizowaną aplikację IKO w wersji na Androida, Windows Phone'a i iOS-a można pobrać z naszej bazy oprogramowania.

© dobreprogramy
s