Spotflux Spotflux 3.2.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Spotflux to niewielkie, ale przydatne narzędzie do szyfrowania połączenia z Internetem, a także zabezpieczania prywatnych danych podczas przeglądania dowolnych stron internetowych.

Program jest w pełni bezobsługowy i zapewnia ochronę komputera podczas połączeń z siecią np. w miejscach publicznych. Gotowy on jest do użycia tuż po instalacji i znaleźć go można w zasobniku systemowym (tzw. tray'u). Podczas swojego działania potrafi zadowolić się minimalną partią zasobów systemowych, nie spowalnia pracy systemu, a także nie przeszkadza w codziennej pracy z komputerem.

Poza funkcją szyfrowania i zabezpieczania połączenia z Internetem narzędzie nieustannie skanuje wszystkie przychodzące do komputera dane, chroniąc go tym samym takimi zagrożeniami jak wirusy, malware i inne szkodliwe oprogramowanie. W odróżnieniu od innych programów zabezpieczających Spotflux nie ogranicza w żaden sposób dostępu do Internetu, nie blokuje stron internetowych itp.

Co istotne, program potrafi również blokować "nachalne" i wykradające dane użytkownika reklamy, oszczędzając tym samym przepustowość łącza internetowego, ukrywa adres IP komputera i zaciera informacje o naszej lokalizacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!