r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify 1.0.56.498

Strona główna Windows Phone Multimedia

Spotify w wersji dla interfejsu Modern Windowsa 10 to kolejna edycja jednego z najpopularniejszych serwisów streamingowych muzyki na świecie. Aplikacja pozwala słuchać niemal dowolnych utworów, przygotowanych list odtwarzania oraz stacji radiowych.

Galeria programu

Dużą zaletą Spotify jest świetnie działający system rekomendacji, który na podstawie poprzednio słuchanych przez użytkownika piosenek uczy się jego gustu, później proponując innych wykonawców, którzy powinni go zainteresować.

Podobnie jak w wersji instalacyjnej programu, również w opisywanej tu wersji dla interfejsu Modern znajdziemy wszystkie dostępne w usłudze opcje, włącznie z możliwością wykupienia dostępu premium i słuchania muzyki bez reklam, w wyższej jakości.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft kończy z muzyką: Spotify zastąpi Windows Store i Groove Music Pass

75
ROZRYWKA 03.10.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wydawać mogłoby się, że liczba usług muzycznych opartych na strumieniowaniu będzie tylko rosnąć, mimo że czołówka od lat pozostaje niezmienna. Dość nieoczekiwanie z wyścigu wycofał się właśnie Microsoft – korporacja oficjalnie ogłosiła, że wkrótce wyłączona zostanie usługa Groove Music Pass. Muzyki nie zakupimy wkrótce także w Windows Store. Dla wielu polskich użytkowników to, że Microsoft w ogóle posiadał dotąd własny streaming muzyczny może być zaskoczeniem – Groove Music Pass nie było bowiem nigdy dostępne w Polsce. Usługa nie odbiegała zasadniczo od modelu Spotify czy Apple Music – za…

Spotify w wersji na Xboksa dostosowane do pada i z playlistami dla graczy

16
ROZRYWKA 08.08.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Aplikacja Spotify do tej pory była dostępna wyłącznie na jedną konsolą – PlayStation. Zmienia się to dzisiaj, bowiem oficjalnie Spotify trafia także na Xboksa One. Z tej okazji przygotowano dla graczy kilka bonusów. W końcu użytkownicy Xboksa One będą mogli słuchać swojej ulubionej biblioteki muzyki także na konsoli. Aplikacja jest już dostępna w sklepie Xbox Store i by zacząć z niej korzystać, wystarczy ją pobrać i zalogować się na konto Spotify. Ze Spotify na Xboksie One można korzystać także podczas grania. Wspierana jest funkcja odtwarzania muzyki w tle. Ponadto dzięki Spotify Connect…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sgj   12 #1 21.06.2017 13:34

Może ktoś w redakcji pójdzie po rozum do głowy i przestanie umieszczać aplikacje Win32 w kategorii Windows Phone? To już kolejny po "Krita 3.1.4 UWP", który nie jest aplikacją UWP.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.