r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify 1.0.56.498

Strona główna Windows Phone Multimedia

Spotify w wersji dla interfejsu Modern Windowsa 10 to kolejna edycja jednego z najpopularniejszych serwisów streamingowych muzyki na świecie. Aplikacja pozwala słuchać niemal dowolnych utworów, przygotowanych list odtwarzania oraz stacji radiowych.

Dużą zaletą Spotify jest świetnie działający system rekomendacji, który na podstawie poprzednio słuchanych przez użytkownika piosenek uczy się jego gustu, później proponując innych wykonawców, którzy powinni go zainteresować.

Podobnie jak w wersji instalacyjnej programu, również w opisywanej tu wersji dla interfejsu Modern znajdziemy wszystkie dostępne w usłudze opcje, włącznie z możliwością wykupienia dostępu premium i słuchania muzyki bez reklam, w wyższej jakości.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Spotify: tańszy pakiet premium na rok i animowany kafelek w Windowsie

34
01.12.2017  •  Oskar Ziomek

Użytkownicy Spotify korzystający z aplikacji UWP dla Windowsa 10, po ostatniej aktualizacji programu mogli zauważyć niewielką nowość – animację kafelka programu, o ile ten przypięty jest do ekranu startowego. Niestety, choć zadbano o dostosowanie animacji do kafelków w różnych rozmiarach, zobaczymy tam póki co wyłącznie propozycje list odtwarzania i inne reklamy muzyczne. Funkcję można więc traktować tylko jako ciekawostkę, choć jest z pewnością zapowiedzią bardziej pożądanych animacji na kaflu, związanych choćby z odtwarzanym w danym momencie utworem. Aktualizacja jest już dostępna w…

Microsoft kończy z muzyką: Spotify zastąpi Windows Store i Groove Music Pass

75
03.10.2017  •  Maciej Olanicki

Wydawać mogłoby się, że liczba usług muzycznych opartych na strumieniowaniu będzie tylko rosnąć, mimo że czołówka od lat pozostaje niezmienna. Dość nieoczekiwanie z wyścigu wycofał się właśnie Microsoft – korporacja oficjalnie ogłosiła, że wkrótce wyłączona zostanie usługa Groove Music Pass. Muzyki nie zakupimy wkrótce także w Windows Store. Dla wielu polskich użytkowników to, że Microsoft w ogóle posiadał dotąd własny streaming muzyczny może być zaskoczeniem – Groove Music Pass nie było bowiem nigdy dostępne w Polsce. Usługa nie odbiegała zasadniczo od modelu Spotify czy Apple Music – za…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sgj   13 #1 21.06.2017 13:34

Może ktoś w redakcji pójdzie po rozum do głowy i przestanie umieszczać aplikacje Win32 w kategorii Windows Phone? To już kolejny po "Krita 3.1.4 UWP", który nie jest aplikacją UWP.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.