r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify 1.0.56.498

Strona główna Windows Phone Multimedia

Spotify w wersji dla interfejsu Modern Windowsa 10 to kolejna edycja jednego z najpopularniejszych serwisów streamingowych muzyki na świecie. Aplikacja pozwala słuchać niemal dowolnych utworów, przygotowanych list odtwarzania oraz stacji radiowych.

Galeria programu

Dużą zaletą Spotify jest świetnie działający system rekomendacji, który na podstawie poprzednio słuchanych przez użytkownika piosenek uczy się jego gustu, później proponując innych wykonawców, którzy powinni go zainteresować.

Podobnie jak w wersji instalacyjnej programu, również w opisywanej tu wersji dla interfejsu Modern znajdziemy wszystkie dostępne w usłudze opcje, włącznie z możliwością wykupienia dostępu premium i słuchania muzyki bez reklam, w wyższej jakości.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Spotify w wersji na Xboksa dostosowane do pada i z playlistami dla graczy

16
ROZRYWKA 08.08.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Aplikacja Spotify do tej pory była dostępna wyłącznie na jedną konsolą – PlayStation. Zmienia się to dzisiaj, bowiem oficjalnie Spotify trafia także na Xboksa One. Z tej okazji przygotowano dla graczy kilka bonusów. W końcu użytkownicy Xboksa One będą mogli słuchać swojej ulubionej biblioteki muzyki także na konsoli. Aplikacja jest już dostępna w sklepie Xbox Store i by zacząć z niej korzystać, wystarczy ją pobrać i zalogować się na konto Spotify. Ze Spotify na Xboksie One można korzystać także podczas grania. Wspierana jest funkcja odtwarzania muzyki w tle. Ponadto dzięki Spotify Connect…

Spotify trafiło do Sklepu Windowsa 10, ale tylko na pulpity

24
OPROGRAMOWANIE 21.06.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Jeden z największych muzycznych serwisów streamingowych jakim jest Spotify, doczekał się swojej nowej odmiany. Aplikacja trafiła właśnie do Sklepu Windowsa i od wczoraj można pobierać ją dla systemu Windows 10 oraz 10 S. Niestety, wbrew oczekiwaniom nie jest to na tę chwilę typowa aplikacja uniwersalna, która zadziała także na Xboksie oraz Windowsie Mobile. Czy warto ją zatem zainstalować? Już po pierwszych chwilach spędzonych z programem okazuje się, że tak. Aplikacja działa równie sprawnie, jak jej odpowiednik Win32, z którego została przekonwertowana, a ponieważ pobieramy ją wprost ze…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sgj   11 #1 21.06.2017 13:34

Może ktoś w redakcji pójdzie po rozum do głowy i przestanie umieszczać aplikacje Win32 w kategorii Windows Phone? To już kolejny po "Krita 3.1.4 UWP", który nie jest aplikacją UWP.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.