r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify Premium dla studentów za 10 złotych, ale nie bez zachodu

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Polskich studentów często omijają zniżki na oprogramowanie i usługi, z jakich korzystać mogą ich koledzy na Zachodzie. Powoli się to jednak zmienia: do Polski trafiła już możliwość korzystania z nowego abonamentu Spotify. Dzięki niej studenci uczelni wyższych w Polsce, mogą korzystać ze Spotify w cenie 9,99 miesięcznie przez 12 miesięcy.

Aby rozpocząć korzystanie z tańszego abonamentu, trzeba przejść na przygotowaną w tym celu stronę. Nawet jeśli użytkownik posiada już konto Premium w usłudze, konieczne jest ponowne wprowadzenie metody płatności. Następnie wymagane jest powtórne podanie imienia i nazwiska oraz wybranie swojej Alma Mater. Na liście znalazły się zarówno polskie uczelnie państwowe, jak i prywatne.

Na tym jednak nie koniec – Spotify odpowiednio zabezpieczyło się przed próbami korzystania ze Spotify Premium dla studentów przez osoby, które studentami nie są. Po wprowadzeniu ogólnych informacji, konieczne jest poświadczenie swojego statusu. Za pomocą formularza trzeba wysłać jeden z nastepujących dokumentów:

r   e   k   l   a   m   a
  • plan zajęć,
  • odpis z indeksu,
  • potwierdzenie zapłaty za wpisowe/czesne
  • dokument potwierdzający wpisanie na listę studentów.

Plik należy przesłać jako skan, a konkretniej obrazek JPG, PNG, PDF, GIF lub jako RTF. Trudno powiedzieć, dlaczego Spotify nie zdecydowało się po prostu na weryfikację na podstawie ważnej legitymacji studenckiej. Jej sfałszowanie (w Sieci można kupić dowolną liczbę naklejek, które przedłużają ważność legitymacji) jest równie nieskomplikowane, jak w przypadku wymaganych przez Spotify dokumentów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.