Spotify Wrapped na koniec roku. Przypomnij sobie ulubione piosenki

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Zbliża się koniec roku, więc w Internecie pojawiają się kolejne podsumowania. Spotify uruchomiło stronę 2017wrapped.com, gdzie po zalogowaniu na swoje konto w usłudze muzycznej można powspominać najczęściej słuchane i najbardziej ukochane piosenki z całego roku.

Strona składa się z kilku części. na początek zobaczymy trochę statystyk i będziemy mogli rozwiązać test, który sprawdzi, czy naprawdę wiemy czego słuchamy. Po nim dostaniemy prezent – playlistę zawierającą 100 najczęściej odsłuchiwanych w 2017 roku utworów, posortowanych według popularności.

Każdy otrzyma też postanowienie noworoczne – na przykład odmłodzenie się przez słuchanie bardziej „młodzieżowych” gatunków muzycznych, które jednak będą pasować do naszych gustów. W kolejnym etapie otrzymamy ręcznie wybraną listę popularnych utworów, które mogą nam się spodobać, przygotowaną na podstawie muzyki słuchanej w 2017 roku. Dla lubiących poznawać nowości słuchanie jej będzie niezłym postanowieniem noworocznym i testem cierpliwości.

Na koniec można podzielić się podsumowaniem ze znajomymi. Największą wartością jednak są przygotowane przez Spotify listy, które warto zachować na później.

Spotify dzieli się także globalnymi listami najpopularniejszych utworów w tym roku. Listy przebojów znajdziemy na stronie spotify.com/2017. Usługa pochwaliła się też, że ma 47 milionów aktywnych użytkowników każdego miesiąca.

© dobreprogramy