r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify Wrapped na koniec roku. Przypomnij sobie ulubione piosenki

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Zbliża się koniec roku, więc w Internecie pojawiają się kolejne podsumowania. Spotify uruchomiło stronę 2017wrapped.com, gdzie po zalogowaniu na swoje konto w usłudze muzycznej można powspominać najczęściej słuchane i najbardziej ukochane piosenki z całego roku.

Strona składa się z kilku części. na początek zobaczymy trochę statystyk i będziemy mogli rozwiązać test, który sprawdzi, czy naprawdę wiemy czego słuchamy. Po nim dostaniemy prezent – playlistę zawierającą 100 najczęściej odsłuchiwanych w 2017 roku utworów, posortowanych według popularności.

Każdy otrzyma też postanowienie noworoczne – na przykład odmłodzenie się przez słuchanie bardziej „młodzieżowych” gatunków muzycznych, które jednak będą pasować do naszych gustów. W kolejnym etapie otrzymamy ręcznie wybraną listę popularnych utworów, które mogą nam się spodobać, przygotowaną na podstawie muzyki słuchanej w 2017 roku. Dla lubiących poznawać nowości słuchanie jej będzie niezłym postanowieniem noworocznym i testem cierpliwości.

r   e   k   l   a   m   a

Na koniec można podzielić się podsumowaniem ze znajomymi. Największą wartością jednak są przygotowane przez Spotify listy, które warto zachować na później.

Spotify dzieli się także globalnymi listami najpopularniejszych utworów w tym roku. Listy przebojów znajdziemy na stronie spotify.com/2017. Usługa pochwaliła się też, że ma 47 milionów aktywnych użytkowników każdego miesiąca.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.