r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify na Androida już potrafi wybierać muzykę podczas biegania

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Funkcja Spotify Running, która zdobyła wielu fanów wśród miłośników biegania posiadających iPhone’a w końcu trafia na Androida. Teraz także użytkownicy smartfonów z zielonym robocikiem dzięki odpowiednio dobranym utworom będą mogli polepszyć swoje wyniki.

W maju popularna aplikacja Spotify w wersji na iOS otrzymała funkcję Spotify Running. Jej zadaniem jest zapewnianie dodatkowej motywacji do przebiegnięcia kolejnych kilometrów, a także pomaga zachować rytm. W tym celu odtwarzane są odpowiednie utwory, które mają sprawić, że utrzymujemy tempo lub je zwiększamy. Do ustalenia naszego tempa wykorzystywane są sensory wbudowane w iPhone’a.

W końcu funkcja Spotify Running trafiła również do aplikacji na Androida. Teraz także posiadacze smartfonów działających pod kontrolą mobilnego systemu operacyjnego Google będą mogli biegać z odpowiednio dobranymi utworami. Brzmi to atrakcyjnie, zadowolone powinny być przede wszystkim osoby niewyobrażające sobie aktywności fizycznej bez ulubionej muzyki. Dodatkowo dzięki Spotify Running łatwiej utrzymają odpowiednie tempo, a nawet mogą polepszyć swoje wyniki. To z pewnością wygodniejsze rozwiązanie niż ciągłe sprawdzanie statystyk biegu na ekranie smartfona. Z opinii biegający osób wynika, że faktycznie Spotify Running działa. Część korzystających z tej funkcji osób zauważyło, że dany dystans przebiega szybciej. Wyniki nie powinny być zaskoczeniem, wiele badań dowiodło, że odpowiednio dobrana muzyka pozwala osiągnąć lepsze rezultaty.

r   e   k   l   a   m   a

Ze Spotify Running mogą już korzystać użytkownicy urządzeń z iOS i Androidem. Niestety, tej funkcji nie znajdziemy jeszcze w aplikacji na Windows Phone. Mobilne okienka przez kolejną już firmę zostały potraktowane jako mniej atrakcyjna platforma.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.