r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify testuje tryb samochodowy: większe ikony i funkcje głosowe

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Mobilna aplikacja Spotify niebawem zyska nowy tryb służący do korzystania w samochodzie. Po jego włączeniu zyskujemy dostęp do większych ikon, a także do funkcji głosowych. Wszystko po to, by korzystanie z aplikacji pochłaniało jak najmniej uwagi podczas prowadzenia auta.

Tryb uruchamiany jest za pomocą małej ikonki z samochodem znajdującej się w lewym dolnym rogu. Za pierwszym razem zobaczymy krótkie wprowadzenie pokazujące wszystkie nowe funkcje. Po włączeniu trybu samochodowego podstawą obsługi stają się trzy duże ikonki – cofnij, do przodu oraz trzecia z mikrofonem. Ponadto możemy przełączać się pomiędzy playlistami i albumami.

Ważną częścią trybu samochodowego jest czytanie na głos tytułów piosenek. Dzięki tej funkcji nie musimy odrywać wzorku od drogi by poznać aktualnie odtwarzany utwór i jego wykonawcę. Jednak osoby, które otrzymały dostęp do opisanej funkcji, wspominają, że czytanie jeszcze nie działa dobrze i pojawiają się problemy.

r   e   k   l   a   m   a

Aktualnie najnowsze stabilne wydanie Spotify w wersji na Androida i iOS-a znajdziecie oczywiście w naszej bazie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.