r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify uruchamia muzyczne listy miłosne. W sam raz na Walentynki

Strona główna AktualnościINTERNET

Walentynki już za trzy dni, warto zatem pomyśleć o muzyce, która uświetni romantyczny wieczór. Przydatne może być w tym Spotify, szczególnie zaś zaprezentowana właśnie funkcja Love Note.

Pod adresem spotify-valentines.com można już dziś, dzięki narzędziu Love Note, stworzyć spersonalizowaną listę odtwarzania, która nie tylko może stanowić jeden z walentynkowych prezentów, ale również wiadomość dla drugiej połówki.

Pierwszym korkiem będzie dostosowanie „temperamentu” wygenerowanej automatycznie listy odtwarzania: do wyboru będzie znany z funkcji Party suwak, który posłuży do znalezienia złotego środka pomiędzy lekką i beztroską a bardziej zmysłową muzyką.

r   e   k   l   a   m   a

Następnie użytkownik wybiera gatunek muzyczny i wpisuje wiadomość złożoną maksymalnie z 54 znaków. Spotify zrobi resztę: utwory zostaną przekazane drugiej osobie w postaci, która będzie układać się w wiadomość. Oczywiście na nieodłącznym, intensywnie różowym tle.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.