Spotify znosi limit słuchania muzyki

Strona główna Aktualności

O autorze

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników Spotify bez abonamentu — od teraz możecie słuchać swojej ulubionej muzyki bez żadnych limitów, zarówno na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych.

Osoby korzystające ze Spotify wiedzą, że wcześniej istniał limit, który pozwalał na słuchanie muzyki daną ilość godzin w miesiącu, jeżeli minął 6-miesięczny okres próbny. Zniesienie go niewątpliwie wpłynie na sytuację na rynku — konkurencja, jak chociażby Rdio, może obawiać się utraty klientów na rzecz Spotify. Należy też pamiętać o Beats Music, który ruszy 21 stycznia i może być bardzo poważnym konkurentem na amerykańskim rynku — twórcy zapowiadają specjalną ofertę dla abonentów telefonii AT&T, a ponadto chcą odróżnić się od konkurencji usługą polecania utworów, która będzie bazowała nie na algorytmach, a na profesjonalnej ekspertyzie znanych DJ-ów i dziennikarzy muzycznych.

Jeżeli jeszcze nie posiadacie Spotify, a zachęcił was brak limitów, możecie pobrać klienta na komputer z systemem OS X lub Windows tutaj. Jest dostępna także beta dla Linuksa.

© dobreprogramy

Komentarze