reklama

Spotkajmy się na trzecim Zlocie czytelników!

Strona główna Aktualności

O autorze

Mamy wielką przyjemność poinformować, że w dniach 28-30 sierpnia na Mazurach odbędzie się HotZlot 2009 czyli trzecie już spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT i Gamikaze. I tym razem będzie to unikalne połączenie imprezy integracyjnej i konferencji technicznej z mnóstwem atrakcji, które mimo kryzysu ;-) w dalszym ciągu pozostanie dla Was praktycznie bezpłatne.

Zarówno termin jak i region Polski w którym zaplanowaliśmy tegoroczny HotZlot nie będzie dla wielu z Was niespodzianką - nieoficjalne informacje na ten temat pojawiały się na naszym forum już od kilku tygodni. Dziś jednak możemy oficjalnie je potwierdzić, a także ujawnić konkretne miejsce tegorocznego HotZlotu. Będzie nim XIV-wieczny Zamek Ryn zaadaptowany na czterogwiazdkowy hotel. W tym roku planujemy udział minimum 220 osób. Wszyscy uczestnicy zostaną zakwaterowani w komfortowych 2-osobowych pokojach i będą mogli korzystać z atrakcji hotelu. Poniżej krótki film o Zamku (dostępny również do pobrania).


This text will be replaced


Tak jak poprzednio, mamy nadzieję podtrzymać wyjątkowy charakter HotZlotu, który będzie okazją do wzajemnej integracji, zabawy i sporej dawki nowych technologii. Część HotZlotu przeznaczona zostanie na interesujące sesje techniczne, które poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów - producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Planujemy też kafejkę internetową, rozgrywki w gry, wystawy ciekawego sprzętu, nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór.

Podstawowy program HotZlotu 2009 rozpocznie się w piątek 28 sierpnia i potrwa do niedzieli 30 sierpnia. Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów uczestnictwa - noclegi, pełne wyżywienie (od obiadu w piątek do śniadania w niedzielę), napoje, przejazd autokarami do i z Olsztyna oraz wiele, wiele innych związanych z organizacją imprezy. Każdy uczestnik otrzyma też zestaw upominków, m.in. pamiątkową zlotową smycz i koszulkę. Tak jak w poprzednich latach, ze względu na ograniczoną ilość miejsc i spodziewane dużo grono zainteresowanych udziałem w Zlocie, aby uniknąć efektu tzw. pustych zgłoszeń rejestracja będzie wiązać się z koniecznością wpłaty symbolicznych 50 zł. Chętni będą mogli ponadto za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień (do poniedziałku 31 sierpnia).

Ponieważ lista partnerów nie jest jeszcze ostatecznie zamknięta nie możemy już teraz ogłosić szczegółowego programu ani też rozpocząć oficjalnej rejestracji. Planujemy jednak, że stanie się to w pierwszej połowie lipca. O HotZlocie informujemy jednak już teraz, abyście mogli zarezerwować sobie czas z odpowiednim wyprzedzeniem. Zaznaczamy, że udział będą mogły wziąć osoby pełnoletnie, młodszych czytelników zmuszeni jesteśmy odesłać do późniejszej relacji i retransmisji sesji technicznych.

Informacje na temat poprzedniej edycji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Pełne informacje na temat tegorocznego spotkania pojawią się tam niebawem. Zachęcamy też do obejrzenia fotorelacji z pierwszego i drugiego Zlotu.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić