Spotkanie Adobe Creative Suite User Group in Poland

Strona główna Aktualności

O autorze

W najbliższy piątek, w Warszawie, odbedzie się kolejne spotkanie Adobe Creative Suite User Group in Poland, podczas którego zaplanowano kilka ciekawych i dość zróżnicowanych wykładów.

Agenda spotkania obejmuje wykłady na temat: Adobe w fotografii (m.in. o edycji plików RAW), podstaw programowania w Action Script 3.0, zmiennych tekstowych w programie InDesign, błędów redakcyjnych w składzie oraz Adobe Stock Photos w praktyce. Słowem każdy użytkownik oprogramowania Adobe znajdzie coś dla siebie. Szczegółowy zakres poruszanych zagadnień można znaleźć na stronie ACSUG.

Spotkanie rozpocznie się 20 czerwca o godzinie 17:00 w siedzibie firmy IT Media przy ul. Jagiellońskiej 88. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, wymagane jest jedynie zgłoszenie udziału.

Adobe Creative Suite User Group in Poland jest grupą entuzjastów oprogramowania Adobe, która rozpoczęła działalność w kwietniu 2007 roku przy wsparciu firmy IT Media - Autoryzowanego Ośrodka Szkoleniowego Adobe. W chwili obecnej grupa liczy już ponad 400 uczestników. Na comiesięcznych spotkaniach zwykle spotyka się 30-50 osób. Celem działalności oraz spotkań ACSUG jest przede wszystkim wymiana doświadczeń, prezentacja różnorodnych nowości oraz prelekcje związane z tematyką szeroko rozumianego oprogramowania firmy Adobe. Aby zostać członkiem grupy wystarczy być użytkownikiem legalnego oprogramowania firmy Adobe, zarejestrować się za pomocą formularza rejestracyjnego i regularnie uczestniczyć w spotkaniach.

Założycielem i menedżerem grupy jest Paweł Zakrzewski - Adobe Certified Expert, pierwszy Autoryzowany Instruktor firmy Adobe w Polsce, którego mieliśmy przyjemność gościć podczas I zlotu czytelników vortalu dobreprogramy.

© dobreprogramy