Spotkanie miłośników Blendera w Krakowie

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 15-16 marca 2008 w Akademii Sztuk Pięknych, przy ul. Humberta 3 w Krakowie odbędzie się Spotkanie Użytkowników programu Blender.

Spotkanie ma na celu popularyzowanie programu Blender i wymianę doświadczeń pomiędzy użytkownikami. Podczas spotkania najaktywniejsi przedstawiciele Polskiej Sceny Blendera poprowadzą wykłady poświęcone interesującym możliwościom programu Blender, zakończone dyskusją i wspólną wymianą spostrzeżeń. W przerwach pomiędzy wykładami odbędzie się prezentacja najlepszych prac z galerii forów blender3d.pl i blender.pl.

Na zakończenie pierwszego dnia planowana jest cześć integracyjna w pięknych knajpkach Krakowa. Drugi dzień spotkania przeznaczony jest na warsztaty w pracowni komputerowej, podczas których, chętni będą mieć okazję zbudować mały model, który na koniec umieszczony zostanie w krótkiej, zabawnej animacji z zaznaczeniem w napisach końcowych nazwiska lub niku autora.

Wstęp będzie bezpłatny, ale ponieważ pojemność sali jest ograniczona wymagane jest zgłoszenie się na listę uczestników. Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronie poświęconej wydarzeniu.

© dobreprogramy