reklama

Spotkanie online z programistami Joomla!

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

18 maja o godzinie 19:00 w portalu Codeguru rozpocznie się spotkanie online z programistami skupionymi wokół projektu Joomla! - bezpłatnego, popularnego systemu zarządzania treścią tworzonego na zasadach Open Source.

Joomla! jest jednym z najpopularniejszych, open source'owych systemów do zarządzania treścią, którego łatwość obsługi i duże możliwości rozbudowy sprawiają, iż wykorzystywany on może być do tworzenia zarówno prostych stron internetowych, jak również złożonych aplikacji korporacyjnych. Podczas spotkania online programiści firmy Arc Technology Group opowiedzą o swoich doświadczeniach podczas budowy niekonwencjonalnych aplikacji opartych o Joomlę dla swoich klientów - między innymi dużych korporacji z listy Fortune 50. Poruszone będą również tematy związane z tworzeniem rozszerzeń dla Joomli.

Spotkanie przeprowadzone będzie za pomocą klienta Live Meeting. Wszystkie szczegóły oraz link umożliwiający wzięcie udziału w spotkaniu znajdują się w portalu Codeguru.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama