Pirat "przed" weekendem - Road Fighter

Pegazus... to były lata, super konsola o której każde dziecko marzyło. Natomiast w nocy królowali rodzice próbując swoich sił w grze Tetris. Łezka się w oku kręci gdy widzi się grę z tamtego okresu. Tak więc skoro Pirat nie postarał się w ten weekend, postanowiłem że go zastąpię w tygodniu.

Starsi użytkownicy pewnie już się uśmiechają :) Road Fighter Remake czyli typowa wyścigówka z tamtego okresu. Grafika nie powala na kolana, dźwięk też nie ale jednak gra ma swój klimat. Pomimo swoich lat cieszy się chyba nie małym zainteresowaniem.
Uruchamiając ją, brakowało mi tylko joystika ;) Gaz, skręt w prawo i w lewo to jedyne co Nam potrzebne by móc zacząć kierować super bryką. Po kilku rundach można dojść do wniosku, że ta gierka była prekursorem driftu.

W grę mogą jednocześnie grać dwie osoby. Mamy do wyboru trzy rodzaje trudności, który każdy składa się z 6 poziomów. Aby przejechać całą trasę niezbędne Nam jest paliwo, oczywiście zdobyć je można podczas jazdy. Należy uważać na inne pojazdy, które nie żadko próbują nam popsuć plany. Co ważne może w nią zagrać prawie każdy, gdyż gra jest dostępna na ważniejsze systemy operacyjne takie jak Wisndows, Linux i MacOS X.
Nie przeciągając dłużej, podaję link do strony skąd możecie pobrać tą wyścigówkę.

ROAD FIGHTER Remake

Jak zapewne zauważyliście, na górze strony znajdziecie linki do innych gier. Są to między innymi:

Całe zestawienie znajdziecie na BRAIN GAMES

Mam nadzieję, że po powrocie z pracy czy szkoły ten zestaw prostych gier osłodzi trochę Wam życie.