Sprawdź Xbox One S w strefie Xbox na T-Mobile Warsaw Games Week #WGW

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Odwiedzając WGW ciężko nie trafić na olbrzymią ekspozycję Xbox, która mieści się w hali nr 1. Na ogromnej przestrzeni umieszczono w sumie 200 stanowisk z konsolami Xbox One i komputerami z Windows 10, na których można sprawdzić zarówno te najnowsze, już wydane tytuły, jak i te, których premiery dopiero planowane są w przyszłości.

Z pewnością największą atrakcją na stoisku jest prezentacja konsoli Xbox One S, na ten moment to jedyna, która pozwala odtwarzać treści w jakości 4K Ultra HD (choć już niedługo, w drodze jest PS4 Pro). Koniecznie zobaczcie jak prezentują się na konsolach takie hity jak Battlefield 1 i Dead Rising 4, to pierwsze publiczne pokazy tych tytułów. Oczywiście nie zabraknie też takich hitów jak Gears of War 4, Forza Horizon 3, Fifa 17 czy Killer Instinct.

Dla najmłodszych Microsoft przygotował strefę z kontrolerem ruchu Kinect, tu maluchy pograją w Dance Central Sptlight, Kinect Sports Rivals. Tu też nie zabrakło Minecrafta. W niego pogramy zarówno na konsolach, jak i na pecetach. Jak widać, fenomen tej gry nie słabnie.

To tu można też zapisać się do całodziennego turnieju w Fifa 17 i Forza Horizon 3. Pojawią się też mini konkursy w strefach gier Battlefield 1, Minecraft i Kinect. Na scenie będą też prezentowane gry na konsoli Xbox One S. Warto jeszcze przyjrzeć się wystawionym gablotom. Znajdziecie tam przekrój modeli Xbox od pierwszego do najnowszego One S. Kawał historii!

© dobreprogramy