Sprawdź czołgi z Armored Warfare i zgarnij jedną z paczek kolekcjonerskich

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Bitwy na czołgi i inny ciężki sprzęt to w ostatnim czasie bardzo popularny temat, jeśli o gry chodzi. Nic więc dziwnego, że studio Obsidian Entertainment, kojarzone dotąd raczej z projektów RPG, postanowiło spróbować swych sił na nowym polu. Wojennym. Niedawno serwery Armored Warfare, w podstawowych założeniach darmowej produkcji, otworzyły się wreszcie na wszystkich chętnych. Jeśli z jakiegoś powodu wciąż wahacie się, żeby wypróbować dzieło w akcji, mamy do rozdania paczki kolekcjonerskie tytułu.

Zbudowana na bazie technologii CryENGINE produkcja na pewno wyróżnia się na tle propozycji Free-2-Play wyśmienitą grafiką, jednak to przede wszystkim współczesne maszyny bojowe stanowią o jej sile. Do wyboru są pojazdy z kilku kategorii, od różnych czołgów, przez opancerzone wozy bojowe, po potężne działa samobieżne. Wraz z postępami w grze i awansowaniem na wyższe poziomy doświadczenia, będziecie je oczywiście ulepszać. Co dobre, poza starciami dwóch licznych drużyn po 15 osób, czyli wojną online, 5 kompanów może również razem stawiać czoło sztucznej inteligencji. Wszystko to w nowoczesnych sceneriach, takich jak reaktor atomowy czy rafineria na Bliskim Wschodzie. Rozwijanie własnej bazy dodaje też grze element strategiczny.

Armored Warfare zaprojektowano tak, by każdy własnymi siłami oraz ciężką pracą był w stanie osiągnąć założone sobie w grze cele. Dla chętnych jednak twórcy przygotowali płatne pakiety, zwane edycjami kolekcjonerskimi. Je własnie rozlosujemy, a konkretnie:

  • 10x pakiet Operacja Tajfun — z tytułowym czołgiem MOWAG Taifun II, kontem premium na 60 dni, 3 milionami kredytów, 3250 złota, ułatwieniem w postaci 25% do kredytów oraz doświadczenia przez 1 tydzień i osiągnięciem Tajfun (cena 35 euro)
  • 10x pakiet Operacja Błyskawica — z lekkim czołgiem RDF / LT, kontem premium na 60 dni, 3 milionami kredytów, 3250 złota, ułatwieniem w postaci 25% do kredytów oraz doświadczenia przez 1 tydzień i osiągnięciem Piorun (cena 35 euro)
  • 5x pakiet Imperator — z czołgami MOWAG Taifun II, RDF / LT, LAV 150-90, FV 433 Abbot i Obiekt 430, kontem premium na 120 dni, 6 milionami kredytów, 6,5 tysiąca złota, ułatwieniem w postaci 25% do kredytów oraz doświadczenia przez 2 tygodnie i osiągnięciami Tajfun, Piorun, a także Imperator (cena 65 euro)

Co należy zrobić, by móc liczyć na jeden dla siebie? Zostawić komentarz, w którym opiszecie swoje wrażenia z udziału w otwartej becie Armored Warfare, a więc pobierajcie i grajcie. Zabawa otwarta jest na wszystkich zarejestrowanych oraz zalogowanych czytelników portalu dobreprogramy. Możecie w niej brać udział od teraz do niedzieli do północy. W przeciągu kolejnych 24 godzin po zakończeniu akcji zwycięzcy powinni w zakładce z licencjami w profilach znaleźć kody na paczki. W losowaniu będziemy brali pod uwagę wyłącznie komentarze spełniające wyżej wymieniony warunek. Nie ma limitu komentarzy, ale liczy się tylko pierwszy wpisujący się w założenia akcji. Innymi słowy kolejne nie zwiększają wcale szans na wygraną.

Konkurs Armored Warfare w pigułce:

  • Rozdajemy kody na w sumie 25 pakietów kolekcjonerskich Armored Warfare
  • Kody rozlosujemy pośród tych zarejestrowanych i zalogowanych czytelników, którzy w komentarzu opisali swoje wrażenia z udziału w otwartej becie Armored Warfare
  • Akcja trwa do niedzieli 25 października do północy. Do końca 26 października zwycięzcy powinni znaleźć kody na pakiety w zakładce z licencjami w swoich profilach na dobrychprogramach.

Aby po wszystkim aktywować swój kod, należy założyć konto gry, zalogować się, wejść w zakładkę profil, po czym wpisać kod z wygranej w okienku wpisz kod promocyjny.

Zwycięzcy:

  • Pakiet Tajfun: vipercio, tomasz65, m0th0r, midori33, Axles, WBoski, bzdonek, kjusofnik, Aldaris, Nageld
  • Pakiet Błyskawica: microbi01, jata, grekowski, Baaaka_Shinji, Scypion, baboon, capry, snape, Wokuo, MBT70xero
  • Pakiet Imperator: Jack_Frost, ketrab_eu, Shinu, patmag, iHusky

© dobreprogramy