r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sprawdź, czy nie masz wadliwego dysku w swoim MacBooku Air

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Firma Apple informuje, że niektóre dyski SSD o pojemności 64 GB i 128 GB, montowane w MacBookach Air sprzedawanych między czerwcem 2012 i czerwcem 2013, mogą być wadliwe. W związku z tym producent udostępnił narzędzie pozwalające sprawdzić, czy laptop kwalifikuje się do wymiany dysku i uruchomił program wymiany.

Aby przekonać się, czy dane są zagrożone, należy udać się do Mac App Store i pobrać uaktualnienie oprogramowania MacBook Air Flash Storage Firmware Update 1.1. Wykryje ono, czy dysk należy do wadliwej partii. Jeśli tak jest, Apple zaleca aby nie instalować systemu i nie aktualizować aplikacji, a przede wszystkim aby zadbać o regularne zapisywanie kopii zapasowych swoich danych na innym nośniku.

W sprawie wymiany należy zgłosić się do autoryzowanego serwisu firmy Apple. Najbliższy można znaleźć za pomocą tej strony. Przywrócenie danych z kopii zapasowej leży już po stronie klienta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.