Spray Spray 2.2.5

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Spray to komunikator internetowy, stworzony przez zespół z Polski. Aplikacja bazuje na naszych danych o geolokalizacji, pozwalając nawiązać kontakt z osobami w tej samej okolicy.

Aby zacząć korzystać ze Spray, najpierw należy założyć konto w usłudze. Do wyboru są trzy możliwości: przy użyciu konta na Facebooku lub Twitterze, a także za pomocą numeru telefonu. W tym ostatnim przypadku otrzymamy SMS zwrotny, który posłuży do weryfikacji konta. Później uzupełniamy nasz profil, dodając np. linki do naszego profilu facebookowego, twitterowego, na Instagramie itp. Po tym wszystkim, możemy zacząć spray'ować. Nazwa aplikacji nie jest przypadkowa, bo mechanizm działania usługi można porównać do swoistego rozpryskiwania. Aplikacja korzysta bowiem z informacji o naszej lokalizacji i wyświetla innych użytkowników Spray w pobliżu (do mniej więcej 15 km). Możemy dodawać profile innych osób do obserwowanych, a także wchodzić w interakcje i dołączać do rozmów. Efekt świeżości pierwszej przygody z aplikacją burzy nieco mała intuicyjność jej obsługi. Nawigujemy, przesuwając poszczególne elementy rozmieszczone w górnej części ekranu. Sposób nawigacji jest jednak rozwiązany w taki sposób, że chwilami trudno się połapać, w jaki sposób przeszliśmy do innego miejsca interfejsu.

Spray wydaje się być ciekawą aplikacją dla osób, które lubią poznawać nowych ludzi, wchodzić w interakcje i nawiązywać znajomości z osobami, które mieszkają w pobliżu. Kluczem do powodzenia programu jest jednak odpowiednio duża baza użytkowników, bo bez tego spray'owanie może mieć dość ograniczony sens.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!