Spring 98.0

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spring to w pełni trójwymiarowa, bezpłatna gra strategiczna oparta na podstawie wielkiego hitu Total Annihilation: Spring. Pierwotnie została stworzona do prowadzenia pojedynków sieciowych i sprawdza się tutaj znakomicie, ale z czasem społeczność dodała również możliwość zabawy w trybie singleplayer. Cel gry jest bardzo prosty i przejrzysty - należy pokonać przeciwnika pozbawiając go możliwości dalszego rozwoju. Osiągnąć to można dzięki lepszej organizacji swojej bazy oraz szybszym decyzjom dotyczącym sposobu walki i obrony jednostek czy budynków.

Do największych zalet gry należy zaliczyć możliwość zabawy nawet do 16 graczy na jednej planszy, realistyczne trajektorie pocisków i rakiet oraz bardzo duże wielkości map. Dodatkowym walorem urozmaicającym grę są bezpłatne mody przygotowane przez fanów zamieniające Springa np. w pole walk z serii Gwiezdnych Wojen.


Wymagania systemowe:

- procesor klasy Pentium 1 GHz
- 512 MB RAM
- karta graficzna Nvidia Riva TNT 16MB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!