Spring 98.0

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spring to w pełni trójwymiarowa, bezpłatna gra strategiczna oparta na podstawie wielkiego hitu Total Annihilation: Spring. Pierwotnie została stworzona do prowadzenia pojedynków sieciowych i sprawdza się tutaj znakomicie, ale z czasem społeczność dodała również możliwość zabawy w trybie singleplayer. Cel gry jest bardzo prosty i przejrzysty - należy pokonać przeciwnika pozbawiając go możliwości dalszego rozwoju. Osiągnąć to można dzięki lepszej organizacji swojej bazy oraz szybszym decyzjom dotyczącym sposobu walki i obrony jednostek czy budynków.

Do największych zalet gry należy zaliczyć możliwość zabawy nawet do 16 graczy na jednej planszy, realistyczne trajektorie pocisków i rakiet oraz bardzo duże wielkości map. Dodatkowym walorem urozmaicającym grę są bezpłatne mody przygotowane przez fanów zamieniające Springa np. w pole walk z serii Gwiezdnych Wojen.


Wymagania systemowe:

- procesor klasy Pentium 1 GHz
- 512 MB RAM
- karta graficzna Nvidia Riva TNT 16MB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 12.09.2010 23:08

Ta gra jest majstersztykiem w swojej kategorii! Gra darmowa, tworzona przez pasjonatów i samych graczy. Odkąd dałem się wciągnąć w rozgrywkę w tej grze nie mogę o niej zapomnieć. Serwery z grami są ciągle dostępne, a sama gra cały czas się rozwija. Polecam tą grę. Z komercyjnych tytułów to jest odpowiednik Supreme Commander'a - albo to supreme commander bazował na niej.

  #4 13.06.2008 16:25

Najlepsza darmowa gra jaką widziałem. No i naprawdę darmowa.

  #3 01.09.2007 15:15

Swietna gra!
jesli ktos gral i lubi gre total annihilation lub supreme commander w to takze musi zagrac

  #2 29.08.2007 23:34

Taaa Spring !!! kurde to jest ***** gierka na podstawie starej gry Total Annihilation. jesli ktos lubi/ał grać w tom gierke to mocno polecam by pobrac tego springa i grać z ludzimi z calego świata takeż ze mną i z innymi polakami. pozniej trzeba sciągac dodatkowe mapy i mody. z czasem bedziecie dostawac coraz to wyrzsze odznaki noi co ty dalej pisac noo to POBIERAJCIE I MIŁEJ ZABAWY ;) ;)

  #1 25.08.2007 00:21

kapa nie ma z kim grać :(