SpringPublisher SpringPublisher 5.0

Strona główna Windows Biuro Tworzenie wizytówek i etykiet
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SpringPublisher to profesjonalne narzędzie służące do projektowania i drukowania wizytówek, ulotek, kartek pocztowych, papierów firmowych oraz innych materiałów reklamowych.

Program charakteryzuje się czytelnym interfejsem użytkownika, a także prostotą podczas tworzenia nowego dokumentu. Oferuje również dostęp do gotowych szablonów, wspomagających przy projektowaniu dowolnego materiału promocyjnego lub reklamowego. Szablony dostępne są z poziomu aplikacji w lokalnej bibliotece oraz specjalnym sklepie internetowym.

SpringPublisher posiada rozbudowany i wygodny w obsłudze wielowarstwowy edytor graficzny, za pomocą którego wygenerujemy grafikę w dowolnej rozdzielczości – niskiej 96 DPI, średniej 180 DPI i wysokiej 350 DPI. Oprócz tego możemy do modyfikowanego materiału graficznego, dodawać nowe zdjęcia, obrazki, a także wstawiać różne teksty i gotowe elementy graficzne.

Użytkownicy mogą również korzystać z dodatkowych efektów wizualnych (cienie, przezroczystość), grafiki wektorowej, a także z wbudowanej bazy zawierającej gotowe szablony wizytówek, ulotek, kartek biznesowych i pocztowych. Nie zabrakło w nim innych przydatnych funkcji do tworzenia różnych kodów kreskowych i dodawania map z ustaloną lokalizacją.

Uwaga!

  • SpringPublisher dostępny jest za darmo, ale w porównaniu do wersji komercyjnej posiada liczne ograniczenia uniemożliwiające tworzenie i drukowanie materiałów graficznych w wysokiej jakości oraz pobieranie większej ilości gotowych szablonów ze sklepu internetowego.
  • Program został tylko częściowo spolszczony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwy w obsłudze interfejs, szybkość tworzenia projektów
mało szablonów, ograniczenia druku w wysokiej jakości, brak całkowitego spolszczenia
ocena użytkownika
22.08.2018 17:13 • Recenzja do wersji 5.0

Program dawno nie aktualizowany ale spełnia swoje zadanie. Przygotowanie wizytówek czy innych dokumentów w oparciu o dostępne szablony jest proste i szybkie. Darmowa wersja posiada liczne ograniczenia, jak chociażby wydruk w wysokiej jakości. Z tego względu chyba lepiej skorzystać z szablonów w MicrosoftWord. Na plus na pewno łatwość dodawania i modyfikacji grafik, kodów qr czy innych elementów.