Sprite Spider 1.0.3.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sprite Spider to program, dzięki któremu zarejestrujesz operacje przeprowadzane za pomocą przeglądarki stron internetowych, by później narzędzie mogło je automatycznie powtórzyć.

Aplikacja skierowana jest do użytkowników, którzy zarówno często sprawdzają określone witryny sieciowe (choćby podczas tworzenia własnego WWW, które wciąż ulega licznym modyfikacjom), pobierają dane (np. sukcesywnie aktualizowane cenniki, informacje na temat stanów magazynowych w sklepie) lub umieszczają na nich rozmaite treści w codziennej pracy, wykonując codziennie te same, mozolne czynności. Korzystając z programu Sprite Spider nie muszą wszystkiego robić ręcznie, lecz mogą skorzystać z wcześniej utworzonego szablonu.

Sprite Spider może za Ciebie wykonać niemal wszystkie czynności (zarówno te podstawowe, jak logowanie do poczty elektronicznej, jak i dużo bardziej skomplikowane), które sam mógłbyś zrobić przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej, o ile uprzednio przygotujesz stosowny szablon. Pobierając dane z określonego serwera narzędzie może zapisać je w pliku tekstowym, a Ty nie musisz obawiać się o brak umiejętności programistycznych.

Ustawienia Sprite Spider można zmienić tak, by program w pełni symulował działanie Internet Explorera (IE). W tym trybie serwer sieciowy nie potrafi odróżnić bota Sprite Spider od normalnego (ludzkiego) użytkownika. Program pozwala na wyciąganie danych ze stron internetowych (sieciowe zapytania).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!