r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spryciulla 1.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Spryciulla to bardzo prosta aplikacja, mająca na celu wspieranie kupujących przedmioty za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro. Jej głównym zadaniem jest wyszukiwanie wszystkich sprzedających, którzy mają w ofercie interesujący nas produkt.

Galeria programu

Program kierowany jest do wszystkich tych użytkowników komputera, którzy często dokonują zakupów w serwisie Allegro. Pozwala on wygodnie wyszukiwać sprzedających, którzy oferują wszystkie zdefiniowane przez użytkownika przedmioty. W ramach wyszukiwania aplikacja pozwala definiować jako kryteria więcej niż jeden przedmiot. Kolejna godna uwagi funkcja Spryciulli to rozbudowany mechanizm filtrowania, z pomocą którego ograniczymy wyniki pracy programu do tych spełniających określone wymagania (np. typ aukcji, sposób i koszt wysyłki, czas wystawienia aukcji, rodzaj sprzedającego itp.).

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 12.10.2016 23:37

@Anonim (niezalogowany): Autorze proszę o informację czy program będzie jeszcze działał domyślam się, że chodzi o nieaktualny klucz API, ewentualnie czy są jakieś szanse na kod źródłowy skoro projekt jest nie rozwijany?

  #6 15.11.2015 20:45

Program super. Allegro powinno kupic te wyszukiwarke od jej developera za grube pieniadze.
Niestety od jakiegos czasu Spryciulla przestala dzialac :(

  #5 22.10.2015 10:14

Czy program nadal działa?
"Połączenie z serwisem Allegro.pl zostało niespodziewanie przerwane. Upewnij się, że sieć działa prawidłowo i ponów wyszukiwanie."

  #4 24.12.2014 13:10

Jestem autorem aplikacji, gwarantuję głową, że aplikacja nie jest trojanem, nie wykrada danych, ani w żaden inny sposób szkodzi użytkownikom.

DanKar REDAKCJA  14 #3 08.12.2014 00:36

@avg (niezalogowany): Plik jest czysty: https://www.virustotal.com/pl/file/2b983a7cb549fa324307e41786812fd8c47ebd963f39a.../

Przypuszczam, że pobierałeś plik z użyciem naszego asystenta pobierania. Alert ze strony oprogramowania zabezpieczającego dotyczy zapewne właśnie tego mechanizmu, który może zawierać tzw. oferty sponsorowane o charakterze reklamowym i stąd niektóre nadwrażliwie programy antywirusowe mogą reagować w ten sposób. Faktycznie jednak nie ma tam żadnego zagrożenia, a już z całą stanowczością nie ma żadnych wirusów.

Aby uniknąć tego problemu w przyszłości polecam korzystanie z linków bezpośrednich podczas pobierania programów od nas (przycisk po prawej stronie, tuż nad gwiazdkami z oceną programu) lub bezpłatną rejestrację konta użytkownika, ponieważ po zalogowaniu asystent pobierania jest wyłączany i wszystkie programy pobierane są domyślnie bezpośrednio z pominięciem wspomnianego mechanizmu.

Pozdrawiam.

  #2 03.12.2014 22:41

Trojan Horse detected - dzieki dobre programy!

  #1 03.02.2014 22:20

Super program. Podoba mi się. Chodzi bezbłędnie. Brawa dla autora!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.