r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sprzedaż Company of Heroes 2 wstrzymana w Rosji

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Strategia Company of Heroes 2, ostatnie dzieło Relic Entertainment, wydane niedawno przez firmę SEGA, narobiło sporo szumu w Rosji. Niezadowoleni gracze zaczęli domagać się wycofania produktu ze sklepów, na co 1C-SoftKlab, czyli dystrybutor na tamtejszym terenie, zareagował tymczasowym wstrzymaniem sprzedaży. Chodzi głównie o niezgodne z historyczną prawdą ukazanie Sowietów. Pojawiają się petycje, by grę usunąć ze Steam, specjalnie zaniżane są też oceny w serwisach je agregujących.

Sprawę bardziej naświetla ponad półgodzinny materiał wideo dostępny w sieci. SEGA twierdzi, że zawsze bierze sobie do serca uwagi graczy i obiecała przyjrzeć się produktowi bliżej, właśnie pod kątem wiarygodności prezentowanych wydarzeń oraz działań. Nie zapowiedziano jednak na razie żadnych konkretnych rozwiązań. Problem musi zostać przedyskutowany z producentami, jak też partnerami wydawcy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.