Spyglass Spyglass 1.2.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spyglass to niewielkie i darmowe narzędzie, które pozwala na wygodne przeglądanie zawartości dysków HDD i SDD, analizowanie zajętej przez pliki przestrzeni czy też oczyszczanie nośnika ze zbędnych danych.

Program umożliwia analizę dowolnego, wskazanego przez użytkownika katalogu. W jej rezultacie prezentowana jest graficzna interpretacja zawartości folderu ze względu na zawarte w nim pliki i ich rozmiar. Spyglass oferuje możliwość sortowania listy plików ze względu na ich rozmiar, oznaczania wybranych składników, a także ich późniejsze usuwanie lub przenoszenie.

Spyglass polecić można wszystkim użytkownikom, którzy chcieliby uporządkować dane na swoich komputerach. Bardzo dobrze sprawdza się on w pracy z katalogami, które zawierają duża liczbę plików. Z jego pomocą wygodnie usuniemy zbędne dane, a co za tym idzie odzyskamy wolną przestrzeń na dysku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!