Spyrix Keylogger Free Spyrix Keylogger Free 11.1.6

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spyrix Keylogger Free to jak sama nazwa wskazuje, program szpiegowski, którego zadaniem jest rejestracja każdej czynności wykonywanej przez użytkownika na komputerze, na którym został on zainstalowany.

Korzystanie z aplikacji warto rozpocząć od kreatora, który w czterech etapach poprowadzi nas przez niezbędną konfigurację programu. Podczas tych kilku kroków ustalimy, w jaki sposób keylogger ma ukrywać swoją obecność (usunięcie z listy zainstalowanych programów, schowanie ikonki z zasobnika systemowego to tylko nieliczne z opcji), czy ma się uruchamiać razem z systemem oraz jakie konta mają być szpiegowane. Ustalimy także hasła, sposób wywołania aplikacji z ukrycia, kiedy ma automatycznie wykonywać zrzuty ekranu, a także włączyć lub wyłączyć funkcję monitoringu online.

Wśród możliwych funkcji programu znajdziemy możliwość rejestrowania nie tylko wszystkiego, co było wywoływane na ekranie (aplikacje, gry) i wpisywane na klawiaturze, ale również sprawdzić jakie strony były odwiedzane, jakie zapytania wysłano do wyszukiwarki, a nawet włączyć nagrywanie dźwięku, wideo oraz przechwycić obraz z kamerki internetowej, jeżeli ta jest obecna w systemie. Program posiada duże możliwości i przyzwoicie zorganizowany interfejs, który może nieco załagodzić brak polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!