Spyrix Keylogger Free 11.1.3

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spyrix Keylogger Free to jak sama nazwa wskazuje, program szpiegowski, którego zadaniem jest rejestracja każdej czynności wykonywanej przez użytkownika na komputerze, na którym został on zainstalowany.

Korzystanie z aplikacji warto rozpocząć od kreatora, który w czterech etapach poprowadzi nas przez niezbędną konfigurację programu. Podczas tych kilku kroków ustalimy, w jaki sposób keylogger ma ukrywać swoją obecność (usunięcie z listy zainstalowanych programów, schowanie ikonki z zasobnika systemowego to tylko nieliczne z opcji), czy ma się uruchamiać razem z systemem oraz jakie konta mają być szpiegowane. Ustalimy także hasła, sposób wywołania aplikacji z ukrycia, kiedy ma automatycznie wykonywać zrzuty ekranu, a także włączyć lub wyłączyć funkcję monitoringu online.

Wśród możliwych funkcji programu znajdziemy możliwość rejestrowania nie tylko wszystkiego, co było wywoływane na ekranie (aplikacje, gry) i wpisywane na klawiaturze, ale również sprawdzić jakie strony były odwiedzane, jakie zapytania wysłano do wyszukiwarki, a nawet włączyć nagrywanie dźwięku, wideo oraz przechwycić obraz z kamerki internetowej, jeżeli ta jest obecna w systemie. Program posiada duże możliwości i przyzwoicie zorganizowany interfejs, który może nieco załagodzić brak polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
guma77   11 #6 08.08.2016 09:35
MrBeckham666   20 #5 07.08.2016 18:08

@guma77: ale to jest anti keylogger :) a ten spyrix jest keylogerem :)

guma77   11 #4 21.11.2015 00:01

polecam spyshelter free antykeylogger

danyll   8 #3 05.07.2015 13:41

Zainstalowane na moim pc oprogramowanie antywirusowe i antikeylogger blokują instalację aplikacji! :D

  #2 23.06.2015 14:58

Nauczysz się człowieku robić normalne zrzuty ekranowe, żeby coć można było zobaczyć?
Np. alt + prt sc, a przede wszystkim na normalnej rozdzielczości ekranu, a nie dennie skalowanym 3K-4K.
Zgroza.

  #1 15.04.2015 17:20

Zapomnieliście tylko dodać, że połowa z opisanych przez was funkcji nie działa w darmowej wersji programu..! Taki drobiażdżek...
Tutaj link do porównania wersji: http://www.spyrix.com/spyrix-free-keylogger.php