r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spyrix Keylogger Free 10.5.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spyrix Keylogger Free to jak sama nazwa wskazuje, program szpiegowski, którego zadaniem jest rejestracja każdej czynności wykonywanej przez użytkownika na komputerze, na którym został on zainstalowany.

Galeria programu

Korzystanie z aplikacji warto rozpocząć od kreatora, który w czterech etapach poprowadzi nas przez niezbędną konfigurację programu. Podczas tych kilku kroków ustalimy, w jaki sposób keylogger ma ukrywać swoją obecność (usunięcie z listy zainstalowanych programów, schowanie ikonki z zasobnika systemowego to tylko nieliczne z opcji), czy ma się uruchamiać razem z systemem oraz jakie konta mają być szpiegowane. Ustalimy także hasła, sposób wywołania aplikacji z ukrycia, kiedy ma automatycznie wykonywać zrzuty ekranu, a także włączyć lub wyłączyć funkcję monitoringu online.

Wśród możliwych funkcji programu znajdziemy możliwość rejestrowania nie tylko wszystkiego, co było wywoływane na ekranie (aplikacje, gry) i wpisywane na klawiaturze, ale również sprawdzić jakie strony były odwiedzane, jakie zapytania wysłano do wyszukiwarki, a nawet włączyć nagrywanie dźwięku, wideo oraz przechwycić obraz z kamerki internetowej, jeżeli ta jest obecna w systemie. Program posiada duże możliwości i przyzwoicie zorganizowany interfejs, który może nieco załagodzić brak polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
guma77   11 #6 08.08.2016 09:35
MrBeckham666   20 #5 07.08.2016 18:08

@guma77: ale to jest anti keylogger :) a ten spyrix jest keylogerem :)

guma77   11 #4 21.11.2015 00:01

polecam spyshelter free antykeylogger

danyll   8 #3 05.07.2015 13:41

Zainstalowane na moim pc oprogramowanie antywirusowe i antikeylogger blokują instalację aplikacji! :D

  #2 23.06.2015 14:58

Nauczysz się człowieku robić normalne zrzuty ekranowe, żeby coć można było zobaczyć?
Np. alt + prt sc, a przede wszystkim na normalnej rozdzielczości ekranu, a nie dennie skalowanym 3K-4K.
Zgroza.

  #1 15.04.2015 17:20

Zapomnieliście tylko dodać, że połowa z opisanych przez was funkcji nie działa w darmowej wersji programu..! Taki drobiażdżek...
Tutaj link do porównania wersji: http://www.spyrix.com/spyrix-free-keylogger.php

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.